Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 év közötti gyerkőcöt...

1-1,5 év közötti gyerkőcöt hogyan szoktattatok le az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés

Sokáig csak vizet ivott vagy átaludta az éjszakát, de kb 10 napja éjszaka iszik majd 3 deci tápszert.

Nappal nem iszik többet és nem eszik többet, hiába kínálom, így is 2 gyerek helyett eszik, súlya gyarapodik.


Megkínálom vízzel vagy teával, iszik belőle, de utána ugyanúgy sír a tápszerért. Próbáltam a tápszert vízzel higítani (kevesebb tápszerporral), hátha így leszokik róla, de csak annyit értem el, hogy akkor hajnalban is felkel arra, hogy éhes.

Elég nagy mennyiséget iszik meg, tehát nem csak csócsál!


Ötletek?


2009. szept. 1. 10:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Este fél 8-kor eszik főzeléket (nem párolt zöldséget összenyomva, hanem gabonával hússal igazi laktatót) , mjad rá egy órára fürdetés után kínálom tápszerrel, amit vagy megiszik vagy nem.
2009. szept. 1. 10:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az esti főzit ki kellene tolni. Mert még jollakott és azért nem eszi meg a tápszert, de már éjszakára meg megint megéhezik. És akkor nem kell neki tápi csak a főzi maradna lefekvés előtt és az laktatósabb lenne és kibírná reggelig. Vagy hamarabbra tenni a főzit, és akkor meg lefekvés előtt megéhezne és megenné a tápszert. Ki kell tapasztalnod melyk lenne a jobb.
2009. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!