Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rá venni hogy...

Hogyan tudnám rá venni hogy igyon náthás 8 hónaposom?

Figyelt kérdés
Elkészítem neki már napok óta a teáját, de másnap úgyan úgy önthetem is ki, mert 20 ml iszik egész nap összesen. Most beteg és fokozottan kellene folyadékot innia. Hogyan vehetném erre rá? Első gyermek, ezért gőzöm sincs h ez normális e, hogy minden kicsi így reagál e a betegségre.
2013. jan. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 8 hónapos, csak a napokban gyógyult meg, 40 fokos láza volt, hasmenés, így rengeteget kellett volna innia, de ő sem akart. Volt, hogy 3 cumisüvegbe tettem 3 különböző innivalót (tea és 2 féle gyümölcslé), és fél óránként kínáltam valamelyiket. Szerintem te is próbálj meg valami mást a teán kívül. Aztán ha így se, akkor kiskanállal.
2013. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is lázasak vagyunk, de a dr nem írt az Ambroxol-on kívűl mást ki, sőt a 37.9- re azt mondta "...nem láz..." akkor gondoltam már meg is nyugodtam. Köszi a tippet így fogom csinálni : )
2013. jan. 25. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam, amikor nem akart teát inni babaitalt vettem és a hipp-es tea-gyümilé italt. Azt megitta. Az ez sem jön be, akkor kiskanállal próbáld. Esetleg ha több tápszert próbálsz neki adni, vagy többet szoptatod az is pótolja. Nem tudom, hogy hány étkezésre eszik szilárdat. Egyet fel lehet cserélni.
2013. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő még szinte csak szopizik, délben szoktam neki adni meg vacsorára bébi ételt, kb fél üveggel tud megenni egy étkezésre. Viszont az a baj, hogy a cicit se kéri úgy, épp talán két-három kortyot nyel aztán ennyi.
2013. jan. 25. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is 8 hónaposan volt nagyon beteg (hörghurut). És még sokat cicizett, de már nem volt elég tejem.

Megízesítettem a teáját nagyon finomra (cukorral, citrommal), és felmelegítettem. Langyosan egy egész üveggel betolt egyszerre! Miután meggyógyult, fokozatosan visszavettem az ízesítésből, a végén már csak a langyos teát itta.

2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!