Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaki probléma hogy oldjam meg?

Kaki probléma hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
4hetes kisbabám nagyon szenved. tápszeres. a milupa fermentált tápszert használjuk most. kemény a kakija csak úgy tud kakilni ha felnyomom a kis lábát a hasához és ki van bontva a pelusból..de már sajnos úgy sem azt vettem észre hogy vissza tartja és már nem is akar kakilni pedig tudna.. mit tehetnék h ne szenvedjen? itatom is de nem lazít a székletén..
2013. jan. 25. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az idő segített.Szenvedtünk vele vagy 2-3 hétig, minden csodaszert kipróbáltunk de semmi nem használt, aztán szépen elkezdett magától kakilni napi egyszer.Eleinte én is segítettem neki azzal h kibontottam és felnyomtam a lábát de már hetek óta nincs probléma.Most 4 hós lesz és minden nap kakil egyszer max 2x.Nem hiszem h vissza tartaná.Hidd el egy kis idő és jobb lesz.:)
2013. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a tápszert esszük,nekünk ez segített!!! De persze teát agyál neki! Kapott már? Ha nem megy neki ne hagyd szenvedni lázmérőzd meg!
2013. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel itatod, de a kamillatea lazítja a székletet. És most biztosan sokan megköveznek, de egy picike cukrot is tehetsz bele, akkor szívesebben megissza.
2013. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig tettem bele cukrot,de senkinek nem mondtam! :D
2013. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Esetleg a laevolac szirupot kipróbálhatjátok.Reggelente kell egy kávéskanállal és 2-3 nap alatt van hatása elvileg.Mi ezt adtuk neki utoljára de nem tudom h ez oldotta e meg a problémát.Egy próbát megér.:)
2013. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mecsek bébi teát adok neki.. akkor csak várok és reménykedem h jobb lesz. a lázmérőzést ki probálom :-)
2013. jan. 25. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sokat segített a lázmérő! Így is 2 hónapos koráig kellet neki vele segíteni! Minden nap hiába mondták elég 3-4 naponta nem hagytam szenvedni!!!
2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anyács ***** válasza:
Igaz, az én lányom már sokkal idősebb, de reggelente ilyen tápot iszik, és ha azt látom, hogy kicsit nehezebben kakál, vagy erőlködik, akkor kicsit hígabbra csinálom a tápszert!
2013. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált a kamillatea (cukorral :) ). Evés előtt 10-20ml és mindent rendbe tett. Lehet neki adni kúpot, vény nélkül adják, ami lazítja a kaki elejét és akkor könnyebben kijön, 2 naponta felet simán adhatsz neki, ha az sem válik be akkor a jó kis hőmérő mindig segít. Kitartás, pár hét és rendbe jön.
2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!