Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hetes babám lehet...

3 és fél hetes babám lehet felcseréli az éjszakát a nappallal?

Figyelt kérdés
Este 10 től hajnalig (6-ig) sir (elvileg hasfájás, amire semmi gyógyszer nem hat) reggeltől pedig délutánig alszik csak enni kel fel. Ilyen kiskorban már különbséget tud tenni az éjjel és a nappal között, most mitcsináljak el kellne a segitség segitsetek kérlek már én sem aludtam 10 napja és rajta kivül még van két nagyobb gyermekem is meg férjem akinek szintén szükségük van rám,csak már én is annyira ki vagyok . segitsetek kérlek
2013. jan. 25. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt,hogy felcserélte! Egy idő után visszaáll!
2013. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt, hogy felcserélte a nappalt az éjszakával. Én úgy oldottam meg, hogy nappal 2-3 óránként felkeltettem, hogy ne aludjon egyhuzamban 4-5-6 órát. 3 nap ment így el ,a 4. napon már éjszaka aludt egy jó hosszút, és azóta is meg tudja különböztetni a napszakokat. Nekünk bejött.... :)
2013. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is felköltöm enni 3 óránként de vissza is alszik utána rögtön
2013. jan. 25. 14:24
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
3 hetes kor környékén nekünk is volt egy nagyon húzós időszakunk hasfájás szempontjából, nekünk végül az vált be hogy egyrészt én leredukáltam a saját étkezésemet kb. kenyérre meg vízre, másrészt meg kapott infacolt és az javított a helyzeten. Harmadrészt meg én is azt csináltam hogy nappal nem hagytam hogy 3 óránál több teljen el az evések közt, és így éjjel nem kért olyan sűrűn. Kell pár nap hogy beálljon, addig kitartás... gondolj arra hogy nem fog örökké tartani. A férjed meg segítsen lekötni a két nagyobbat amíg te nappal pihensz a kicsivel.
2013. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jan. 25. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nappal ne legyen teljesen csend, nyugodtan tedd a dolgod, porszívózz, mosogass, hadd hallja, hogy mindenki ébren van. Ne sötétíts be neki, vidd sétálni és 3 óránként keltegesd. Este fele meg sötétíts be, ha tudtok, legyetek csendesebbek, ne nagy lámpafénynél etetsd, minél nyugodtabb körülmények közt legyen. Kis idő és beáll neki. Kitartás!! Hasfájásra nekünk bevált a Bio Gaia csepp és kamilla teázunk, amit szeret is és a pocakjának is jót tesz.
2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!