Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet vmi baja a picinek, ha...

Lehet vmi baja a picinek, ha sokat nézi a tv-t?

Figyelt kérdés
Most 7 hónapos. Amikor ébren van, akkor a nappaliban vagyunk általában, a tv meg szinte egész nap megy. Van hogy perceken keresztül nézi, tetszenek neki a hangok...

2013. jan. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, de ne menjen 1 méternél közelebb a képernyőhöz, mert bántja a szemét.
2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk egész nap szól! 9 hónapos imádja a reklámokat!!!
2013. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ajánlják ilyen pici babának. Nem tesz jót sem a szemének, sem az idegrendszerének. Ne haragudj, de én nem tudom leírni, hogy mi ennek a tudományos indoklása. Ha érdekel nagyon sok cikk van erről a neten.
2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az erős villódzás sem jó a gyerekeknek és az sem, hogy készen kapja az információkat a tévéből.

Írom mindezt úgy, hogy kis időt az én fiam is szokott tévézni :)

2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őket még fárasztják a hangok, nem tudják hová tenni ezeket a zajokat, fejletlen még az idegrendszerük. A zenehallgatást is naponta 2-3 x 15-20 percet ajánlják, de ez jó hatással van a fejlődésükre. Nálunk csak este megy a tv, amikor a párom hazaér, én be sem kapcsolom egész nap, idegesít az a sok baromság, akkor inkább rádió.....
2013. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sosincs bekapcsolva a tévé. Egyszerűen leszoktunk róla, mikor megszületett a lány. Nem bánom, ha jó későn ismerkedik meg vele. Én tévéfüggő voltam, és félek, hogy megint az lennék, az meg hogy venné ki magát, ha őt tiltanám, én meg nézném.
2013. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én sem szeretem a tvt, így csak este férj kapcsolja be, de akkor rácuppan a gyerek.

nincs babytv csatornátok, az nem villog, lágy a hangja...ha már nagyon muszáj a tv.

2013. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagyon rossz dolog. Jobb még most leszoktatni róla mielőtt rákattan mert utána lesz üvöltözés. Egész egyszerően azért káros apiciknek (azon túl h a szemének sem tesz jót) mert bár leköti (fények, hangok) nincs semmi értelme számára, nem tudja feldolgozni, nem tanul belőle, nem mozog, nem gondolkodik csak bambul.
2013. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!