Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat idegeskedik és sír...

Ha sokat idegeskedik és sír egy kismama a második rimeszter elején akkor lehet a picinek ettől valami baja? Tudom hogy nem jó neki de engem konkrétan az érdekel hogy baja is lehet e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is így voltam, de szerencsére egy nyugodt, nem sírós, kiegyensúlyozott babám van. Minden jót!
2009. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Most biztos lepontoznak, de én nem nagyon hiszek ebben a kommunikáció a magzattal dologban. Mi nagyon vártuk, állandóan beszéltem hozzá, boldog voltam. Erre megszületett, és az első 6 hétben folyamatosan sírt. Ki tudja miért? A doki szerint a hasa nem fájt.
2009. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sokat idegeskedtem terhesen, különböző gondok miatt. Megszületett a kisfiam, és egy nyugodt, kiegyensúlyozott baba volt mindíg :)

Most már elmúlt 3 már nem annyira nyugodt, de ennek így kell lennie :)

2009. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
1000000 ilyen kérdés van már, olvass utána!
2009. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
en rengeteget idegeskedtem a terhesség alatt, míg dolgoztam, azért (problémák voltak a munkahelyemen), az utolso 2 honapban meg a toxémiám miatt...A fiam az elso honapban hasfájos volt, az elso naptol csak sírt. egyébként meg nagyon okos, értelmes, de nagyon-nagyon eleven és rosszalvo. nem tuodm, van-e osszefuggés, de mikor nagyon kibukok, ráfogom a kollégámra, aki mindig idegesített:)
2009. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!