Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Miért nem...

Mi lehet a baja? Miért nem akart ma enni? (hozzátáplálás)

Figyelt kérdés

3 hete kezdtük el a hozzátáplálást, már ismeri az almát, barackot, burgonyát, répát. Szokott tejpépet is enni.

Ma valahogy egyáltalán nem hajlandó enni a fiam. Próbáltam délben, de csak sírt az első kanál étel után, próbáltam du. is, persze akkor sem evett, mikor meglátta a kanalat, már akkor sírt. Most este is megpróbáltam, most még a kanalat sem várta meg, már ahogy az etetőszékbe került sírt. Egyébként szépen szokott enni, utólag kínálom meg tápszerrel, néha már nem is kér, néha 30-40 ml-t még megiszik utána. Már ismert íz volt, nem is új.


2013. jan. 25. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hete kezdtük, de ha 30-40 millit megesznek az rekord....
2013. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő szépen megeszik akár 100-150 grammot is, sőt barackból simán lemegy a 190 grammos bébikaja is. De ma 1 kanállal tudtam beletömni, annak is sírás lett a vége.
2013. jan. 25. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, csak ártasz vele!

6,5 hónapos a fiam, elkezdtük a kóstolást, 30-40 volt a max amit evett, 4 napja 1 kanállal sem hajlandó. Pár napot kihagyunk és újra elindulunk, nem lesz semmi baja, még nem akar enni.

2013. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!