Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felfújható játékhenger mire...

A felfújható játékhenger mire való? Milyen mozgást fejleszt? Mászást? Akinek van megvan vele elégedve? Sokat játszik vele a baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Színes, zörög van amelyik zenél is és a kúszást gyakorló babáknak jó főleg (persze utána is ) de azért jó mert ahogy nyúl érte arrébb gurul és akkor próbál utána kúszni mászni.

De mi ezt egy sima egyszerü ásványvizes palackkal helyettesítettük, szines gombokat gyönygöket tettem bele, és csíkokra vágott alufóliát meg szines papírt,ugyanúgy zörgött, forgott, és élénk színű volt mint ez a henger csak kb.20 forintból kijön és még nagy kézügyesség se kell hozzá :)

2009. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van (ill volt mert már elpakoltam).Egyáltalán nem használta semmire, egy párszor nézegette benne a golyókat ennyi nem érdekelte.
2009. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintetek vegyek neki? 8hós de még nem kúszik, mászik....
2009. szept. 1. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az első válaszolónak van igaza. Én megcsinálom az Ő ötletét. És azt veszem észre jobban eljátszik azokkal a játékokkal ami nem annak készült. Pl: joghurtos bögre, a távirányítóért és telefonért szinte reszket ha meglátja.

8 hónapos a fiam is.

Próbáld ki az ötletet.

2009. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!