Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy bírják az apukák...

Nálatok hogy bírják az apukák a tele pelust? Hogy lehet rávenni, hogy kicserélje?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Hát ha nem akarja, szerintem nem nagyon lehet rávenni, esetleg elmagyarázod, hogy ha rajta hagyja, kiütheti a pelenka tartalma a kicsi popsiját, bár szerintem ez nem nagyon hatja meg a pasikat.

Fel szoktam hívni a figyelmüket arra, hogy igen, büdös, és az anyjuk is évekig törölgette az ő sz@ros kis se@güket, mégsem haltak bele. És ők is csinálják, csak már vécébe.


Ettől függetlenül nálunk csak én cserélek pelust, apa is biztos bírna vele, de szerintem így jobb nekünk.

2013. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellett rávenni, magától is megcsinálta.
2013. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen természetes, hogy ha épp ő tapasztalja a problémát, nem nekem adja, hanem kicseréli. Vagy ha látja, hogy valamit nagyon csinálok (vacsorafőzés, teregetés), vagy fáradt vagyok, megteszi magától. Szerintem egy nem önző ember így tesz.
2013. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem haláli,ha bekakál a gyerek egy törülközőt köt az orra köré csak úgy képes tisztábba tenni
2013. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hogyha mások szerint gáz, hogy a gyerek apja is pelenkát cserél, az jól tette, hogy lepontozott. Mi ilyen családban élünk, hogy természetes, hogy az apa is besegített a gyerek gondozásába. Lehet, hogy ufók vagyunk, és máshol ez nem természetes.
2013. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
A kislányunk születése óta pelenkáz ugyanúgy, mint én, soha nem volt vele gond.
2013. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Az én párom is első perctől pelenkáz!:)

Mindig az szedte ki aki észrevette a csomagot,de mikor már nagyobb lett a gyerek ő maga kérte az apját hogy végezze el eme nemes feladatot!:) Elég soká lett a lányunk szobatiszta,így volt hogy több mint 3évesn is pelenkát adtunk rá aminek a tartalma igen csak büdi volt,de ő hősiesen helyt állt!:D

Aztán mikor wc-zett a gyerek ki is törölte/törli a fenekét az apja.


Kérdésedre a válasz ha magától nem akarja nem tudod rávenni de meg kéne értenie hogy a "piszkos munkát" is el kell végeznie egy apának,nem csak azt ami kellemes!:)

2013. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem a kedvence, de megcsinálja. Nyilván szereti a gyerekét és nem akarja, hogy kakiban ücsörögjön a poronty, esetleg jól kicsípje a kis hátsóját.
2013. jan. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is gond nélkül cseréli Apa a pelenkát. Nem mondom, hogy az első perctől, el kellett, hogy teljen pár hónap. Őt nem a csomag tartalma riasztotta el, hanem inkább az, hogy nehogy valamit rosszul csináljon. Most viszont már ő a család hőse. A Lányunk 2 éves múlt, lassan szobatiszta lesz, de néha még becsúszik a bugyiba egy-egy kaki. Na, az én gyomrom azt nem bírja. Ha pelenka van rajta, nem okoz gondot tisztába tenni, de ha bugyiba vagy bilibe megy a cucc, akkor Apa nyeri meg a tisztogatást, átöltöztetést. Szó nélkül megteszi. A Fiunk 3 hónapos, őt vonakodik tisztába tenni, újra a fenti ok miatt, nehogy rosszul csinálja, de ha megkérem, akkor nála is lecseréli a pelót.
2013. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mostmár nálunk is kicseréli apa a kakást is. Eleinte szolt, hogy ANYA kaka van. De egy vasárnap ép hust paníroztam és tiszta masszás volt a kezem és nem voltam hajlandó abbahagyni. Így kénytelen volt ő megoldani.
2013. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!