Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy bírják az apukák...

Nálatok hogy bírják az apukák a tele pelust? Hogy lehet rávenni, hogy kicserélje?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 23:49
1 2
 11/20 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nálunk első perctől kezdve cseréli a pelust,nem volt gond vele . :)

2013. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk is kicseréli szó nélkül,ha esetleg nem vagyok itthon.Amikor én vagyok itthon akkor én cserélem:)
2013. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
sImán lecseréli,mert ha elkell szaladnom valahova biztos nem hagyja a lányát addig a kakiba :)
2013. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk nem cseréli még a pisist sem. Nem veszem rá sehogy sem. Elfogadtam, hogy ezt nem csinálja.
2013. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én már csak arra lennék kíváncsi hogy aki lepontozta azokat(engem is) akiknél kicseréli az apa a pelenkát,hogy most irigykedik vagy mi nem hasznos a válaszban???


Bezzeg ha azt írom hogy az apa egy lusta állat,egész nap pöffeszkedik,rá sem néz a gyerekre akkor is le leszek pontozva!

Nem értem a logikát?!

2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14-es. Aztán, ha netán egyszer nem lennél ott, a gyerek sebes popóval lenne egész nap, a kakás, pisis pelenkában, mert apuka nem hajlandó kicserélni?? Már nem azért, de milyen apa az ilyen??
2013. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
Sehogy. Azt mondja hogy amíg én itt vagyok és megcsinálom addig ő nem fogja. Persze ha elütne egy busz, biztos megtanulná, de amíg én vagyok addig ő nem hajnaldó piszkos munkát végezni. Cserébe jó sokat eljátszanak amíg én pihenek, ez is valami, ezt is értékelem.
2013. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát nálunk már cserélte de van,hogy elkezdi és rájön a hányás! Egyszer ki is dobta a taccsot! De akkor is hagyom,hogy ő boncsa ki!!!!
2013. jan. 26. 14:20
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

14-es vagyok. Még nem volt rá példa, hogy egész nap egyedül lett volna vele, de biztosan nem hagyná a kakában. Max. felhívná a nagyszülőket, hogy cseréljék ki :DDD.

De igen, jó apa, attól, hogy ezt az egyet nem csinálja szereti és foglalkozik vele.

2013. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Enyém se szereti, ezért mindig én csinálom. Ha nem vagyok otthon, és muszáj, akkor megcsinálja, de ha én is ott vagyok, akkor nem.


A sógornőm viszont nem bírta a saját gyereke kakiját, és mindig a férje cserélte a kakis pelust. Szerintem az a gáz, ha egy anya nem képes erre. Az apáktól elnézzük.

2013. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!