Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az újszülötteket arcról meg...

Az újszülötteket arcról meg lehet különböztetni, hogy fiúk-e vagy lányok?

Figyelt kérdés
Nekem mind egyformának tűnik. Olyan kis manóképe van mindegyiknek :) De sok babáról még pár hónapos korában se tudnám csak az arca alapján megmondani, hogy milyen nemű.
2013. jan. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze.
2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem...3 gyerekem van ebből 2 mint 2 tojás úgy nézett ki a születésükkor mégis egyik fiú másik lány. De a csecsemőosztályon is ha nem láttam milyen színű a karszalag vagy a táblácskájuk, sok babáról meg nem mondtam volna hogy kislány pl...

És tényleg nagyon sok kiscsecsemő nem kifejezetten szép:)) Cuki aranyos persze hiszen kicsi baba, de szépnek azért túlzás lenne mondani:)

2013. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, hogy lehet? Nekem nem megy :)


Pl itt van egy kép:

[link]


Ezek már nem újszülöttek, de nem tudnám biztosra megmondani, hogy fiúk vagy lányok. A jobb alsó sarokban lévő göndör hajú babára még lehet, hogy rá merném mondani, hogy lány, de nem vagyok benne biztos :)


Ilyen picikről meg pláne nem tudnám: [link]


Ő is kicsit nagyobb, de ha nem ilyen lenne az öltözéke, nem biztos, hogy az arcáról meg tudnám mondani, hogy lány: [link]

2013. jan. 26. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamat még másfél éves korában is lánynak nézték a szép arca miatt annak ellenére, hogy mindig fiús színű és fazonú ruhákba öltöztetem! Gondolhatjátok, hogy kicsinek még nehezebb volt eldönteni, hogy fiú, vagy lány. Amikor pedig közöltem, hogy nem, nem lány, hanem fiú, akkor rácsodálkoztak, hogy hogy lehet egy fiúnak ilyen szép arca és ekkora szempillái... szóval szerintem simán össze lehet keverni őket, a kórházban én sem tudtam volna megállapítani a szobatársaim babáiról, hogy fiúk-e vagy lányok, ha nem látom a karszalagot rajtuk :D
2013. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sok babánál nehéz eldönteni, főleg újszülöttként/csecsemőként. Ha már pár hósak azért rendszerint ráérzek, öltözéktől függetlenül... bár a biztonság kedvéért én azt szoktam kérdezni, hogy mi a neve, nem pedig azt, hogy fiú/lány-e

amúgy nekem is kérdezték mára talpig rószaszínbe öltöztetett, nagyonlányos arcú, csillagszemű, hosszúpillájú lánykámra, hogy na és fiú-e vagy lány... szóval szerintem ezt az emberek inkább csak amolyan beszélgetésindítónak szánják általában...

a fiam kifejezetten kispasis, őt sosem nézték csajszinak :)

2013. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamat mikor sétáltattuk a KÉK babakocsiban, KÉK cumival a szájában, KÉK ruhában mindig megkérdezték, hogy "kislány?". Azt hittem elájulok. A védőnő is állandóan azt mondja, hogy olyan szép pofija van, hogy elmenne akár lánynak is, de azért látszanak rajta a fiús vonások. Most, hogy már 4,5 hónapos, már nem szokták lánynak nézni.
2013. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 honapos lanyomat allandoan fiunak nezik szuletesetol fogva, rozsaszin-utalatom ellenere talpig rozsaszinbe oltoztetem mostmar. Par napja a boltban szoknyaban volt es lila-rozsaszin kabatban, szokasos "kisfiu, ugye?" kerdest kaptam. Csak mert nincs meg haja es fulbevaloja...egyebkent lanyos az arca szerintem: [link]
2013. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, jo pici lett a kep ...

[link]

2013. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!