Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végre evett a baba mást is...

Végre evett a baba mást is édes ételen kívül?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem fel egy kérdést: a 7 hónapos lislányom az édes bébiételeken kívül nem akart semmit sem enni. Ma végre evett répa-krumpli-sertéshús pürét, amit a gulyáslevesből halásztam ki. Gondoltam próba szerencse. Babavízzel pürésítettem, a leves léből nem került egy csepp sem. És ízlett a drágámnak :)! Utána még megszoptattam. Nem panaszkodott, hogy éhes maradt. Gondoltam megosztom veletek ezt a sikerélményt. A héten borsólevest fogok főzni, remélem ízleni fog neki. :)
2013. jan. 26. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:) Ennyi idősen az én fiamnál is sokszor gond volt, hogy nem nagyon akart enni, de aztán minél idősebb lett, annál jobb étvágya lett! Most meg már ritka, ha valamit nem eszik meg.

Amúgy szerintem lesz majd olyan is, mikor pont az édesre fog ráunni és majd csak a zöldségeset eszi.:) Nálunk is volt ilyen.

További kitartást és sok örömet kívánok!:)

2013. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kóstoltad már az édes, és a nem édes bébiételeket? Ha nem, akkor tedd meg. A nem édesek konkrétan ehetetlenül rosszak. Nekem egyik gyerekem sem ette. Amit pedig te csinálsz, annak jó az íze, azért eszi.
2013. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. hozzászólóval teljesen egyetértek. Én mindíg lepuskáztam a bébiételes üvegekről, hogy melyik hónapban mit ehet és azt otthon megcsináltam neki. Semmiből nem tartott, amíg 1 krumplit, 1 répát, és 1 brokkolit megfőztem , pürésítettem és kész. Imádta a gyerek.
2013. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!