Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki igy? A 8...

Volt már valaki igy? A 8 hónapos babám nem szereti az édes ízt. Ha volt mikorra szerette meg?

Figyelt kérdés

Amiben gyümölcs van azt egy darabig pár kanál erejéig eszi aztán elkezd öklendezni.A tejpépet is csak azért eszi meg mert jól felhígítom és igy nem érződik nagyon az édes íz.

Olyanokat eszik meg hogy sárgarépafőzelék, borsó, spenót burgonyával, stb.



2012. ápr. 12. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a ritkább eset, hogy az édeset nem annyira szeretik, de előfordul. Eleinte lányom is inkább kihagyta az édesebb ízeket, tejpépeket elég hamar elutasította, viszont a zöldségeket nagyon szerette. Olyan 1 éves kora óta viszont már bármit megeszik, szereti az édes ízeket is.

Azt gondolom, hogy nincs min aggódnod, hiszen a zöldségekben is megvannak a kellően fontos vitaminok, másrészt pedig később még megszeretheti a gyümölcsös dolgokat is.

2012. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kislányom egy éves múlt. Nem ette meg a mostani körtéket, mert nagyon édesek. A tejpépet szintén nem szerette és nem is szereti. Az almából is a kevésbé édeseket szereti. Most kezdi elfogadni az édesebb ételeket. Ma reggel evett pár kanál vaníliás tejbegrízt. A szülinapi tortája nem kellett neki, de a tesójáéból sem evett. Nem édesszájú. Ezt viszont én nem bánom. Egye csak a borsót meg a spenótot husikával.
2012. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam.nem vagyunk egyedül ezzel.köszi a válaszokat.:)
2012. ápr. 12. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
fiam 2eves elmult es a mai napiv nem szereti kajaban az ddeset. termeszetesen az ddesseg es a turo rudi mdgy,de semmilyen etel nem ldhet edes. van ilyen.
2012. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó neked!27 hós lányom,ha tehetné,csak édeset enne,úgy mint az anyja! :)

Nagyon rossz szokás és az ő érdekében,meg a 7 hós fiam érdekében én is felhagyok a nasival,mert a mikulás,nyuszi után teljesen felborul a lányom étkezése.1 szelet csoki egy hétig okoz zavart nála,mert csak azt enne és mást semmit.Ezért félek mamákhoz,sógorhoz menni,mert akkor megint kap valamit :(

2012. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ehhez kapcsolódó másik kérdésem hogy mit adtatok igy a babátoknak reggelire és uzsonnára?
2012. ápr. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!