Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaki kérdés? Részletek lent.

Kaki kérdés? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kislányom holnap lesz 2 hónapos. Mostanáig heti egyszer kakilt, sárga, kenőcsös, savanykás cucc jött ki belőle, 3 pelenkányi. :) A dokinő is és a védőnő is azt mondta, hogy vannak ilyen babák, ha a kicsi vidám, élénk, nem fáj semmije, akkor normális. Nos a kedély állapota és az étvágya nem változott, viszont most pénteken is meg ma is sikerült megpakolnia 1-1 pelust, viszont most folyékonyabb volt, és habos is. Étrendemen nem változtattam, a baba is csak anyatejet kap, ciciből, nem lefejve, szóval tanácstalan vagyok, hogy mi lehet vele. Esetleg tudtok nekem valami okosat mondani?

2013. jan. 27. 19:49
 1/1 anyács ***** válasza:
Teljesen normális! Nekem is a kislányom hónapokig csak heti 1szer kakált, de akkor a jövőheti is kijött! Nagyon ritkán, ha láttam, hogy érdemes, meghőmérőztem, de kivártam az 1 hetet mindig!
2013. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!