Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kérdés?

Hozzátáplálás kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy pár kérdésem. Elöszőr is, egy csomó mindent hallottam már, és el vagyok veszve :)


Szóval, almával kezdtem (4napig), majd raktam bele kevés pürét is. - Ízlett.

Aztán most meg vagyok lőve. sárgarépát adjak neki következőre vagy őszibarackot???


Ti, hogy csináltátok?

És tényleg igaz, hogy gyümölcs nyersen, zöldség főzve?


Köszönöm!


2013. jan. 28. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöt, alma, barack, elég lereszelni. Folytathatod barackkal, csak sajna most nem lehet frissen kapni, de bébiételben is nagyon jó. De ha gondolod, répa vagy sütőtök is lehet. Általában répát szoktak még az elsők között adni. Az én gyerekeim csak krumplival ették meg a répát. Igen, a zöldséget főzd meg. Szerintem most adj neki barackot, majd répát krumplival, majd sütőtököt.
2013. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barackot vettem babakajában :) Pont azért mert nincs szezonja :) Biztos jó :)


köszönöm! Akkor gyümi nyersen, zöldség főzve. Szerintem a sárgarépával fogom folytatni akkor.

2013. jan. 28. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én így csináltam: alma, krumpli, barack, banán, répa (de ezt nem ette), sütőtök,szőlő átpaszírozva, meggy, újra répa (ekkor már megette), cékla, zöldborsó(héja nélkül). Amire figyelj: alma, krumpli, banán székletfogó! banánt, max. heti 1-szer!
2013. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy egy gyümi egy zöldség. Alma, répa, barack, krumpli...stb. Mikor már ismeri őket, keverem is alma-krumplival, répa-krumplival, stb.

Hamé őszibarackot bébikaját szoktam venni (pont azért mint Te is), azt nagyon imádja a fiam.

Az almát meg szoktam párolni, meg 1x sütöttem is, úgy bejött neki, nyersen nem eszi sajna :(

2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, ma megpróbáltuk a barackot, imádta :)
2013. jan. 29. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!