Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza lehet a védőnőnek?

Igaza lehet a védőnőnek?

Figyelt kérdés

4-én lesz 5 hónapos a babám. Sokat sírdogál, éjszaka sokszor 10-20 alkalommal is ébred. Minden olyan ok, mint pl éhség, szomjuság, hideg-meleg kizárva.

A védőnő úgy gondolja csupán összejöttek a dolgok-ezerrel rágja az öklét, itt vannak sorra a frontok, és hát mozgásfejlődésben is bőven előre jár. HAsra vissza forog, kúszik és négykézlábazik, illetve próbálkozik a felüléssel...


Tényleg csak annyiről lenne szó??


2013. jan. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogzás?

Próbáld ki az osanit golyókat, nekem is a megmentőm.

2013. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:
100%
Kisfiam 1 éves koráig maximum 2 órát aludt egyhuzamban.Aztán sírva ébredt,és vissza aludt.Vannak ilyen babák.Ha egyébként vidám,jól eszik és nincs más baja(mint írtad is)akkor meg kell barátkozni a helyzettel:-(( Most 28 hós és még mindig(vagy már megint) ébred éjszakánként 2-3 X minimum:-))
2013. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fogzik akkor az nagyon megzavarhatja őket. A mozgásfejlődés szintén. Én sokszor mikor odamegyek a lányomhoz égnek álló popsival alszik :). Mászna még álmába is.
2013. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!