Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a legkisebb méretű...

Mekkora a legkisebb méretű babacipő? Nem kocsicipő, hanem lépegetős. Az Asso 17-es cipője kb.5 cm-rel nagyobb, mint a kislányom lába. Hogyan veszek neki így cipőt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, ha 5 centivel nagyobb a cipő a lábánál, akkor a kislányodnak újszülöttnek kéne lennie. Esetleg még 16-os létezik, de nagyon ritka. Biztos jól írtad? Mekkora a lányod? Lehet nem is kell még neki lépegetős cipő!
2009. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdeke, mert az én 12 hónapos babámnak kb. 5 cm a lába :)
2009. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy mérettáblázat,és van 16-os cipő is:)

2009. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az előbbi link nem jó tehát:

[link] merettablazat

bocs az elírásért:(

2009. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos, és próbál lépegetni. Néztem neki Elefanten cipőt is. Abból talán jó lesz a 16-os.
2009. szept. 2. 15:41
 6/7 anonim válasza:
Én is azért vetődtem ide, mert cipőt keresek a lányomnak, és ahogy olvastam az intelligens válaszokat, eléggé felment bennem a pumpa. Talán anyuka el tudja dönteni kell-e már cipő a gyerekének vagy sem, szerintem ezt nem kellene megkérdőjelezni. Az viszont tényleg durva hogy 1 évesen 5 centi legyen a lába egy babának... Lányom kis súllyal született (2340g) időre, azóta is tartja ezt a tendenciát, mindenki azt hiszi első ránézésre, hogy 3-4 hónapos, pedig 11. De kapaszkodva már megy, mindenhova eljut ahova szeretne, hamarosan nekem is cipővásárlás következik. De égen földön nem találok a 8 centis lábára cipőt. A boltban 16-os a legkisebb, de abból kicsúszik a lába, nem fogja a bokáját (az is elég vékonyka neki) és még 3 centi hely van elöl... abban nem tanulhat meg járni, az első cipők a legfontosabbak! szóval egyelőre a kocsicipőket nyúzzuk, de az sem túl jó :S
2013. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nono16 válasza:
Szia! Hasonló a helyzet most nálunk, mint amit nálatok volt 2013-ban. Kislányom talpa igen rövid, 9cm körüli. Találtál végül anno cipőt neki, van ötleted, hol keressek? Köszönöm!
2017. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!