Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is megnőtt/megváltozott...

Másnak is megnőtt/megváltozott a lába szülés után? 36/37-ről minimum 38-as lett a lábméretem. Visszaáll ez még? Vagy dobhatom az összes cipőmet a kukába?

Figyelt kérdés
Tudom, nem pont ide tartozik a kérdés, csakhát sok fiatal anyuka van itt, azért itt tettem fel. 5 hónapja szültem, más majdnem minden visszament, de a cipőim szétnyomják a lábam. Várjak még? Vagy teljes cipőtár csere??
2009. szept. 2. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem, pedig egyáltalán nem is vizesedett, nem dagadt a lábam a terhesség alatt. Most meg itt van egy csomo csini kis 36-os cipő és nem tudom felvenni őket, pedig már 1 éves a fiam, úgyhogy szerintem már nem fog összemenni:) Cipőcsere kell!
2009. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajaj... akkor az jó sok pénz lesz. Fura, mert bár sokat híztam terhesség alatt, elég rendesen visszament azért, és a lábam nekem se vizesedett. Hát akkor ez van sajna. Köszi a választ!
2009. szept. 2. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!