Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasi ultrahangon megállapíto...

A hasi ultrahangon megállapították volna, ha refluxos lenne a babám, vagy az csak a gyomortükrözésen derül ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahanggal meg lehet állapítani.
2013. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?Miből gondolod,hogy refluxos?Szopik,vagy tápszeres?Először ezeket kéne tudnom.:)
2013. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A középső fiam az volt,úgyhogy van tapasztalat,sajnos...
2013. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hónapos,anyatejes.Sokat bukik,bár elég mohón eszik,az igaz.De sokszor annyit bukik,hogy átázik a ruhája is.Az orvos látta is ,mert pont akkor távozott egy nagyobb adag,mikor ott voltunk,de nem mondott rá semmit.Nekem is van refluxom,de azt nekem a gyomortükrözésen állapították meg.
2013. jan. 30. 13:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Megosztanád a tapasztalataidat?
2013. jan. 30. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Végülis,akkor lehet öröklött is.Az én fiamnál az volt a szerencse a szerencsétlenségben,hogy nincs tejmirigyem,így minimális tejem van,tápszeres volt sajnos:(Igazából a reflux 5 hetes kor után van,ezért is kérdeztem,mennyi idős.Tápszerbe mi azért is az AR-eset kaptuk.Amennyi tejet szopott,az viszont kijött belőle...Szerintem,ha nagyon súlyos a helyzet,javasolják,hogy ebből a sűrűbb tápszerből etetések előtt minimális mennyiséget adj,mert az anyatej híg és ilyen esetben könnyebben kijön.Általában fél éves kor után ezt kinővik,amikor már nem csak folyadékot kap.Legkésőbb egy éves korra.Ha nálad ez még mindíg fennáll,mutasd meg a kicsit gasztroenterológusnak,aki meg tudja biztosan állapítani,és segítséget tud nyújtani.Az enyém már négy éves lesz,és későn ugyan(15 hónaposan)kinőtte,de azóta is sokat hány,ha többet eszik rögtön.
2013. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!