Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit játszotok 10 hó...

Ti mennyit játszotok 10 hó körüli babátokkal? Úgy érzem, rosszul csinálom.

Figyelt kérdés
Kislányom kb 4 órákat van fent. Ebből kb 1 óra az, amit együtt játékkal töltünk. A többi időben eljátszik egyedül. Ez baj? Szerintetek többet kéne leülni mellé játszani? Ha sír vagy unatkozik, megyek hozzá, de kb 10 perc után már megint magában játszik. Köszönöm
2013. jan. 30. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csinálod rosszul!:) Ez csak azt jelzi, hogy biztonságban érzi magát úgy is, ha nem vagy a közvetlen közelében, +a korának megfelelő, jó játékai vannak, amikkel le tudja kötni magát.
2013. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fiam is ilyen és én is szerul érzem magam miatt, pedig ő már nagyobb.
2013. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg mit meg nem adtam volna, ha 5 percre eljátszott volna egyedül! Sose szeretett maga lenni, most másfél éves és folyton együtt kell játszani, pedig hallottam már másoktól, hogy hasonló korú gyerek bevonul a szobájába, még ha 15 percre is, de eljátszik magába.


Egyáltalán nem gond ha egyedül játszik, az agya így is fejlődik!

2013. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon megnyugtattatok! Kedves 2-es, nekem is ez van, lelkiismeretfurdalás, hogy nem foglalkozom vele eleget.. De most is úgy kacag az egyik kis játékának.. :)
2013. jan. 30. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok vele, de nem tudok vele mit csinálni ha bent vagyok csak ott ülök ő meg el van magába.
2013. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan nálunk is ez volt. Főleg, hogy utána el is indult, konkrétan rám se nézett egész nap. Aztán megváltozott, jött egy időszak, amikor meg le sem tudtam vakarni magamról. Aztán megint változott, és megint elvan egyedül. :)
2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien írtatok, nagyon kedvesek vagytok :)
2013. jan. 30. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyan ilyen! Most 11 hós, kezdte 1 hete, h meg van bolondulva értem! Minden percben játszani akar velem és jönni utánam és együtt együtt együtt!!!!!! :) Most meg ez a fura, de persze van napi teendőm is itthon, ami most inkább zavar az az, h most érzem úgy, h nem játszok vele eleget! :(
2013. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva könyörögni fogsz, hogy 4 perce hagyjon már békén:-)
2013. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!