Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik a Mànuel,...

Tetszik a Mànuel, Manò nèv? Ismertek valakit akit ìgy hìvnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Manó nevű kisfiút ismertem, igaz, csak második neve volt. Nekem nem tetszik egyik sem.
2013. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Mánuel, nem tetszik, a Manó igen, de nem adnám, félnék, hogy kiszúrok a gyerekkel. Egyiket sem ismerek, csak a Mai Manót :) [link]
2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik, a Manó miatt pedig nagyon sokat csúfolnák szegény gyereket.
2013. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem apósomat becézik manónak, mert 138 centi.

De még jó pár ismerősömet becézik így, akik szintén kinövésűek.

Én nem adnám egyik nevet sem a gyerekemnek.

2013. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gyerekkorban becenevnek jo lesz a Mano. Na de ha ugyved vag orvos lesz? Vagy mondjuk 2 meter magas???? Szerintem neeeee...
2013. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Dr ..... Manó ÜGYVÉD :D


Neeeeeeeeeeee!

2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ferjem olasz, Mo-on èlunk.Tesòja 1 ève meghalt autòbalesetben ès Mànuelnek hìvtàk. Fèrjem szuletendo kisfiunknat ezt a nevet akarja adni. Ràkerestem a magyar megfelelojère ès a Manòt talàltam mint rovidìtèst.
2013. jan. 30. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az esetben a Manuelt adnám a babának, a Manót semmiképpen sem.
2013. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ferjed olasz akkor nem is kell magyar valtozatot keresni mert a babat az olasz torvenyek szerint is lehet anyakonyveztetni magyarorszagon. Szoval lehet Manuel, olasz irasmod szerint is es igy szerintem szep. De a mano nem jo felnottkent...
2013. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszokat. Màr kezdek megbaràtkozni a Manuel nèvvel, Manò becenèvnek jò lesz. Màsodik nèven is gondolkodom, de a pàrom ugyis Manuelnek fogja szòlitani ha èn màshogy hìvom szegèny megkeveredik.Nekem a Màtè ès a Bàlint tetszik. Vezetèknèv Laconi
2013. jan. 30. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!