Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetesen nem korai az apasági...

22hetesen nem korai az apasági nyilatkozatot megcsináltatni? Az apuka elég elfoglalt, ezért jobb lenne minél előbb.21+6hetes km.

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam, hogy a 28. hétnél korában nem adják ki, ez igaz?
2010. febr. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy csak 4 hétig érvényes, akkor meg korán van. Járj utána az önkormányzatnál. az a biztos.
2010. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

mi a 23 héten csináltattuk meg, akkor volt apának szabad ideje

az önkormányzatnál semmilyen megjegyzést nem tettek, nagyon segítőkészek voltak

2010. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy 4 hétig...! Nyugodtan menj el, de nagyon figyelmesen olvasd el az eddigi apaságival kapcsolatos teendőket, mert most totál káosz van! Kell egy közjegyzői nyilatkozat, hogy nincs bejegyzett élettársi kapcsolatod, majd szülés UTÁN is kell ez a papír (ezt apa meghatalmazással intézheti). Papírország...
2010. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a védönöm épp ma mondta hogy a 30. hetes terhes leszek arrol ök asdnak egy igazolást, hogy betöltöttem a 30. hetet., és csak akkor azzal az igazolássa l lehet menni apaságit csináltatni.

32

2010. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is aktuális a kérdés. Én a helyi önkormányzatnál még nem voltam érdeklődni, de a védőnőm azt mondta, hogy kb szülés előtt 3 hónappal már érdemes megcsináltatni.

Egyébként én is pont 21+6 vagyok :)))

Mi majd márciusban csináltatjuk. De nálunk sem olyan egyszerű, mert a Párom egy másik helyen lakik. De úgy tudom, hogy az anya lakóhelyén kell megcsináltatni az apaságit.

2010. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!