Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú porszívós-orrsz...

Milyen márkájú porszívós-orrszívót használtok babátoknál?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orrszi-porszit
2013. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyire tisztítható könnyen?
2013. jan. 31. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Arianna-t.

[link]


Tisztítható, ha a kellő technikát kitapasztalod és nem hagyod beleszáradni. vagy ha már beleszárad, akkor azt rendesen, mertu utána a száraz "kaki" is kipiszkálható :)

2013. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igaz drága, de a lux porszivo nagyon jo, atkákat is összeszedi. És nincs állandoan por a lakásba. Párnákat matracijat is azzal takaritom. Nagyon jo.
2013. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csöpi, üveg+műanyag, kifőzhető.
2013. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ilyen van nekünk ez az Arianna, de nagyon nem szeretem, mert hiába orrszívás után egyből megpróbálom kitisztítani van egy olyan rész amit sehogy sem lehet szétszedni....a férjem szokta darabokra szedni de úgy sem lehet rendesen....vagyis még nem jöttünk rá a praktikájára eddig....Szeretnék venni egy könnyebben tisztíthatót, azért kérdezem kinek melyik vált be, hátha kapok egy jó ötletet melyiket vegyem....
2013. jan. 31. 11:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén Arianna-t és idáig bevált.
2013. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Az orrszi-porszival nincs gond. Használat után szétszedem ( a porszívóhoz csatlakoztatható harangról a férjem levágta a csövet, így azt is át tudom mosni, a visszaszerelésnél sincs gond), beáztatom mosószeres vízbe, aztán öblítem.
2013. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baby bruin, nem tudom ez-e a mások által említett orszi porszi. Ketté lehet szedni, kimosom, majd kiforrázom. Van, hogy előbb fertőtlenítős tisztítószerrel mosom ki, aztán forrázom, utána hagyom megszáradni.
2013. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem ugyanaz, de ez a baby bruin-os tűnik eddig a legjobbnak. Ezután utánanézek jobban. Köszi az eddigi válaszokat!
2013. jan. 31. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!