Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszavinnétek az orvoshoz?...

Visszavinnétek az orvoshoz? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörötkön betegek lettek a gyermekeim (5 és 27 hónaposak). Éjszaka lázasak votlak, és szörcsögtek. Péntek délután mentünk orvoshoz, rögtön antibiotikumot és fenistil cseppet írt. Semmit nem javultak azóta, tegnap elfogyott az antib. annyi hogy nem lázasak, ugyanúgy nyügösek folyik az orruk.

Ha visszeviszem őket tuti megint antib. kapnak csak más fajtát?

Mit csináljak???Mit adhatnék nekik,hogy jobban legyenek?


2013. jan. 31. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sinupret, emelt adag C-vitamin, probiotikum, illetve hosszabb távon ajánlom ezt:

[link]

2013. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vidd vissza őket. Köptető, ha nagyon folyik az orruk, akkor Fenistilt ne adj.

Rendszeres orrszívás, orr csepp, Calcium ampulla, vagy Sandoz, Salvus víz párologtatás, c vitamin nagy dózisban és semmi vas tartalmú multivitamin. Hátukra estére Baby Luuf balzsam, félbe vágott hagyma a radiátorra, meleg tea mézzel a nagynak.


Mire kapták az antibiotikumot? A lázra???


Az első link, nagyon jó, nekünk is van, szuper találmány, mióta megvan, nincs nátha és köhögés.

2013. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rögtön minden kis nátháta antibiotikumot szokott felírni:(:8 Ezért is viszem őket fel ritkán. De most mivel hétvége előtt lettek betegek midneképp meg akartam nézetni őket.

Az 5 hónaposom is kaphat már Cebion cseppet??

2013. jan. 31. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nagyon ajánlom tényleg a Salin-t és a Sinupretet. Ezt csecsemők is kaphatják, fantasztikus szer.

Asszem az Eurovit C-vitaminját már kaphatják 3 hónapos kortól.

Én nagy híve vagyok a homeopátiának, azzal kezelem a fiamat.

2013. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!