Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti viszitek a babátokat...

Ti viszitek a babátokat magatokkal?

Figyelt kérdés
6-án lesz 6 hónapos a pici lányom és, amikor voltunk lassan egy hónapja tanácsadáson, akkor azt mondta az orvos, hogy mivel vírus van, ne vigyem magammal bevásárlóközpontba meg közösségbe. Nem is viszem, csak a környéken szoktunk sétálni heti 2-3-szor. Szerencsére mindig van kire bíznom őt. Ti hogy oldjátok meg? Viszitek magatokkal vagy ti sem meritek a járvány miatt?
2013. jan. 31. 15:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha van kire akkor arra bízom a vásárlást,ha nincs akkor csak kisebb üzletbe megyek vele! Nem akarom,hogy elkapjon valamit!
2013. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

Most olyat válaszolok, amiből botrány is lehet :) Anyatejes babák állítólag erősebb immunrendszerrel rendelkeznek, és nem lesz bajuk.

A fiam 5,5hónapos, eddig mindig vittem magammal mindenhová, semmi baja nem volt. Sőt, jöttek már hozzánk is betegen (sajnos), volt már az apja is beteg, és nem kapta el.

Ha Te úgy gondolod, h nem kockáztatsz, ne vidd.

2013. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kire bíznom,így bizony mindenhova viszem magammal,oviba is nagytesóért,pl ma a szülőire is viszem magammal,szóval mindenhova.4 és fél hónapos fiam.Persze én is félek...
2013. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A vásárlástól igen kevéssé tartok, az oviban összefogdossák a gyerekek (mert "olyan cuki"), azt rosszul viselem, no meg a tesók is hozhatnak haza bármit.

Hoznak is, és érdekes mód épp ő nem szokta elkapni.


Szóval visszatérve igen, mindenhová viszem. Igaz, már 8 hónapos, de 5 hónaposan is vittem. :o)

2013. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha megoldható volt, hogy vigyázzanak ár, akkor nem vittük magunkkal. Tényleg az ilyen helyek azok, ahol a legkönnyebben el lehet kapni betegségeket és én úgy gondolom, hogy ha meg lehet valamit előzni, akkor inkább megelőzöm.
2013. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kislányom tápszeres, de ha anyatejes lenne, akkor sem vinném magammal, ha egyszer megoldható. Jó lenne, ha már végre vége lenne ennek a járványszezonnak. Ti babátok szed Cemibiont?
2013. jan. 31. 15:14
 7/23 anonim ***** válasza:

Cebionra gondolsz?

Nem, csak akkor kapnak C-vitamint, ha betegek.

2013. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én Cebion multivitamint adok a kisfiamnak szeptember óta, hogy erős legyen az immunrendszere és hatásosnak is tűnik, mert augusztus óta most volt 2 hete először beteg ebben a téli szezonban.
2013. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, Cebion, bocsánat.
2013. jan. 31. 15:20
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
A mi gyerekorvosunk szerint cart sem ér a Cebion...az ampullás illetve a Béres 1000-es C vitamin viszont igen.A kérdésedre válaszolva igen,viszem mindenhova(ráadásul mi budapestiek vagyunk).A legkisebbem 4 hónapos,anyatejes,és eddig nagyon jól vette az akadályokat(holott a középső 4.5 évesem már 2x hozott haza az oviból olyan nyavaját,amiből 2 hét alatt sikerült csak kikeverednie,és a pici kivételével mindannyian el is kaptuk).A dokink azt is mondta,hogy inkább nagyobb légterű boltokba(bevásárlóközpontba) menjük,mert bár ott több ember van,mégis a tágas tér miatt kisebb a fertőzés veszélye.Éppen ezért én nem is megyek kis boltba,vagy gyógyszertárba,postára(ezeket az Uram intézi),kis bankfiókba stb.2 fiú+4 hónapos csajszi anyukája
2013. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!