Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz 1 éves a kislányom...

Marianna1204 kérdése:

Most lesz 1 éves a kislányom és lassan szertnék már visszaköltözni a saját ágyamba. Érdemes még befektetni bébiörzőre?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen messze van a két szoba egymástól?

Mi amúgy 1 éves kor alatt használtuk, utána már nem igazán.

2013. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két éves lesz a lányom jövő hónapban, de a bébiőrt használom. A légzésfigyelő részét egy éves korában eltettem.

De a bébiőrt szeretem, pl este, amikor fürdök. Ha zubog a víz, vagy hajat szárítok, tuti nem hallanám meg, hogy sír. Még marad is szerintem egy jó ideig.

2013. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mi szobánk a lakás egyik végébe a gyerekeké a másikba.
2013. jan. 27. 20:25
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
100%
1 éves lesz a lányom nemsokára de még használjuk,és még egy darabig használni is fogjuk.Szerintem érdemes befektetni,lehet már jó áron,akciósan is kapni.Praktikus,mert egyből meghallom ahogy felébred,és nem csak akkor ha már percek óta sír.Jól jön nyaralásnál,vendégeskedésnél is .Hatótávolságot is figyeld.100 m min.
2013. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, azt hiszem akkor veszünk egyet.
2013. jan. 27. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is 1 éves korában döntöttem úgy, hogy visszaköltözöm a férjem mellé. A légzésfigyelőt 10 hónapos korában visszaadtuk annak, akitől kölcsönbe volt, bébiőrzőt feleslegesnek tartottam. Elég nagy házunk van, de az éjszakai csendben az anyai ösztönök a legkisebb sóhajtást is meghallják. A babaszoba ajtaja mindig nyitva van. Én nem aggódok már miatta. Ha sír, lehetetlen nem meghallani...
2013. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van bébi őr, de alig használjuk. Az a helyzet, hogy a bébi őr minden apró lélegzet vételt jelez, és csak "susog" össze-vissza. Felkeltem rá, a gyerek meg még rahuzott egy órát. Nah gondolatod, hogy milyen kimerítő..... Most 5 hetes a kisfiam. Egy éjszakát nem aludtam végig az ő szobájában. Persze ott vagyok, amíg teljesen el nem alszik, de utána megyek vissza a párom mellé. Az ajtók nyitva vannak, meg lehet hallani ha sirdogalni kezd. Szerintem ez is anyai ösztön, mivel az ébresztőt meg sem hallom.... :)
2013. jan. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, én legalábbis biztos sokáig fogom még használni (szintén 1 éves gyerekem van). Megnyugtató, hogy mindig hallom, hogy mi történik a szobájában.

Viszont nagyon nézd meg, hogy milyet veszel. Vannak olyan bébiőrök, amik csak a zajra kapcsolnak be, akkor viszont ezerrel sisteregnek (gondolom az utolsó az ilyenekről beszélt), de vannak olyanok, amik folyamatosan működésben vannak, tehát mindent hallasz, még a nagyobb sóhajokat is, viszont ha csend van, akkor a bébiőr is csendben van, nincs sistergés, zúgás stb. Nekünk Summer Slim&Clear van, nagyon bevált.

2013. jan. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!