Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred éjszaka óránként...

Miért ébred éjszaka óránként az 5 hónaposom?

Figyelt kérdés

2 hónapja elég rosszul alszik, de két hete félórnáként óránként fenn van.

Már teljesen hulla vagyok.

Miért csinálja.

Már mindent kipróbáltunk,még átköltöztettük másik szobába, hogy talán nem e fázott,de semmi nem vált be


2013. febr. 1. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogzik, legalábbis ez tipikus fogzásos tünet. Viburcol kúp, dentonix, dolo gel, Chamomilla CH 15 homeos bogyókat javaslom próbálni. Esetleg, hogy mindketten tudjatok pihenni Nurofent.
2013. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogzásra gondoltál? Az is zavarhatja, illetve a mozgásfejlődés is okozhatja, hogy többször felébred.
2013. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogzik, legalábbis ez tipikus fogzásos tünet. Viburcol kúp, dentonix, dolo gel, Chamomilla CH 15 homeos bogyókat javaslom próbálni. Esetleg, hogy mindketten tudjatok pihenni Nurofent.
2013. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már leírták előttem, miket lehet használni, a fiam kedden lesz 7 hónapos 1 hónapja ez van. Éjfél körül jön közénk aludni, mert már nem bírom a keléseket, így ha szopizni akar pár kortyot, akkor félálomban megoldjuk és alszunk tovább.
2013. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapja csinálja ezt, 6 hónapos, egy foga sincs kint. Volt, hogy fél óránként, volt, hogy óránként ébredt, mostanában kb. 3 óránként, de ma éjjel is volt, hogy felkelt, és egy óra múlva újra sírt. Kenjük a fogát dologellel, egy ideig jó, de nem hiszem, hogy 3 hónapja ezért nem alszik.
2013. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,kezet foghatunk :-)

Én fogzásra az Osanitot adom neki,azóta valamivel jobbak az éjszakáink,nem kel,csak 2-3 óránként.

2013. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt én is írhattam volna, csak az én fiam 4 hónapos.

1 hete katasztrofális a helyzet.

Pont most beszéltem a védőnővel, mivel az én fiam leginkább evés miatt ébred, lassan elkezdjük a hozzátáplálást, ezt tanácsolta...

2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk születése óta ez a helyzet, már 7 hónapos. Mindent kipróbáltunk azok közül, amit az első válaszoló leírt, hiába. Két fog kinn van, de utána sem volt javulás, hogy azok kibújtak.
2013. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!