Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,2honapos babátokat mivel...

1,2honapos babátokat mivel probljátok lefoglalni amikor ébren van? Van már valami játéka?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszanéztem a kis babanaplómba, hogy mi ilyenkor mit csináltunk. Arra egyértelműen emlékszem, hogy nagyon sokat volt fent és nekem is gondot jelentett ez. 6-7 hetes korától volt, hogy már a hangomra figyelt, arcomat észrevette láthatóan. Van egy kis felhúzós macink, azt tettem neki mindig oda az ágyába, ilyen tájt már ránézett a macijára is. Illetve már nem félt a fölé lógatható körforgótól. Már nézegette, és néha felé is nyúlt! (de még pár hét eltelt, mire zenélve is értékelte, nagyon sokáig csak lógniuk kellett, pörögni-zenélni nem).
2013. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is fölé lógatott játékokra már felfigyel,de a zenélő, egyéb hangot kiadó játékokra csak összerezzen, megijed tőlük, most még csak néz, esetleg 1-2 hangban visszadumál neked és jár a keze-lába,lehet hogy jobban értékeli még, ha beszélsz hozzá.
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:

Beszéltem hozzá sokat meg mosolyogtam rá ebben a korban, más nem nagyon volt. Nézegettük a játékait, de azt még nem értékelte igazán. Inkább a hangomat, a sok simogatást és a mosolyt. Kb 6 hetes kora körül kezd tudatosodni a mosolygás, ilyenkor már elkezd visszamosolyogni is és egyre többmindenre figyel, utána szép fokozatosan elkezdi nézegetni a játékokat, de 3 hósan még mindig csak akkor fogdossa ha véletlenül a kezébe akad, magától nem.

Ja meg én még azt szoktam hogy járkáltam vele körbe a lakásban, nézegettük az érdekesebb dolgokat pl. akvárium. Vagy kivittem a mózesben a konyhába amikor főztem, és magyaráztam neki hogy mit csinálok meg mutogattam a konyhai eszközöket, arra is szépen figyelt.

2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 hónapos,mostanában a keze foglalja le a legjobban.Fekszik és nézi és nézi és nézi:) Belerakok egy csörgőt a kezébe szorítja és még jobban nézi,mert már színes is van ott nem csak a keze.

Egy lelógó kis bordó csillagot néz mindig még,szereti a kiságyban a forgót a pelenkázónál a játékívet.Visítani,ujjongani nagyon szeret ha beszélek hozzá,hintáztatom,a karomban is hintáztatom arcal lefelé,szereti a könyveket az ilyen baba könyveket nézegetni.

2013. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!