Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy úgy bealszik egy kettő hetes baba, hogy csak hidegvízzel tudom felkelteni?

Figyelt kérdés
Ma volt élete második nagyobb útja autóval 25km. lehet ez is közrejátszott. Szóval cirógattuk, simogattuk, telefonnal zenéltünk neki de nem ébredt fel. Lefröcsköltem az arcát hidegvízzel így sikerült felkelteni.
2013. febr. 1. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is sárga volt, már a kezdetektől 4 óránként evett. (Tovább mondjuk nem is hagytam aludni)

A védőnő dumált, hogy etessem 3 óránként. Ne mondjam, hogy milyen frankón bekavart...

Nálunk a 4 óránkénti etetés vált be. Különben sokáig sárga volt, de magától elmúlt. Az anyatejes babák nehezebben tisztulnak.

2013. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!