Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a lányom neve?

Mi legyen a lányom neve?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Kovács, a nagyobbik lányunk Stella. Mi legyen a kisebbik lány neve? Nincs ötletünk...
2013. febr. 1. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezt próbáld ki hátha lesz valami jó ötlet :)

2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ketrin?
2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem ha lány lett volna akkor Amira...

szerintem csodaszép és titokzatos név

2013. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mária
2013. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Virág, Sára, Barbara, Olívia? :)
2013. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Barbara,Nikoletta,Alexandra,Hanna,Linda,Ramóna,Judit


Rengeteg lány név van,nézz utána neten biztos találtok olyat ami tetszik.

2013. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hanna,Hédi,Mira így hívták volna,de fiú lett:)
2013. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leila, Amina, Dominika.
2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lagy hangzasura vagysz, akkor Natalia, Lilla, Johanna. Ha kicsit vaganyabb, akkor Fanny, Rebeka.
2013. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ketrin nem rossz szerintem.


Amirát is ajánlották már, szép név.


Mária semmi képp sem lenne, nincs vele gondom, csak számomra tucatnév nagyon és régies, amit viszont nem szeretnénk.


Virág tetszik eddig a legjobban, Sára, Barbara van a családban, Olívia legalább annyira szimpatikus mint Virág.


Nikoletta, Alexandra szintén van a családban. Hanna a férjem szerint túl szentlelkes. Linda, Ramóna, Judit olyan nevek, amelyeknél szerintem már sokkal szebbeket is találni.


Interneten már rengeteget keresgéltünk, de valahogy sosem jutottunk dűlőre, ezért is kértem a segítségeteket.


Hédi nekem is tetszik, de inkább Heidi, férjem hallani sem akar róla. Mira hasonló, mint Amira számomra, de ahogy a Kterin és Amina úgy ezek sem állnak hozzám közel.


Leilának hívták a hörcsögünket, Dominika nevű hölgy tagja is akad a családunknak.


Natalia túl idegen, Lilla nekem semmitmondó. Johannáról hasonló a véleménye a férjemnek mint Hannáról. Fanniról a véleményem, hogy komolytalan, mintha becézve lenne, mint pl Kitti. Rebeka név itt a környezetemben élők szerint elég zsidós.


Eddig Olívia és Virág viszik a pálmát :)

2013. febr. 2. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!