Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő! Kell vagy sem?

Légzésfigyelő! Kell vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Na ez megint egy érdekes kérdés.Akinek van,az esküszik rá,hogy elengedhetetlen.Akiknek meg úgy nőtt fel a gyermek,hogy nem volt,azok szerint nem így van.

Kisfiam 1 éves lesz,nekünk sem volt,csak bébiőr.Én nem bántam meg,hogy nem vettünk.

2013. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jégtánc ***** válasza:
65%
Volt ma már egy hasonló kérdés.Első két gyermekemnél nem volt,most a lányomnál csak azért volt mert kölcsönbe kaptuk.Pár hónapig volt az ágyában.Néha elfelejtettem kikapcsolni amikor kivettem a lányomat reggel,és kb 5 percre rá kezdett csipogni.Azt hiszem 3 hónapig használtuk.Azt tanácsolom ha téged megnyugtat akkor legyen.Mi megvoltunk nélküle.
2013. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekunk is csak bebiorunk volt, 1 eves koraig hasznaltuk, aztan kikapcsoltam, mert csak stresszelt.
2013. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk egyik gyereknél sem volt, sem légzésfigyelő, sem bébiőr. Nem is hiányzott.
2013. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi azt vettük meg először! De hál istennek,hogy vettünk! Engem nagyon megnyugtat a tudat,hogy van! De ezt mindenki magának dönti el! Gondold meg akinek nem volt és baj lett akkor mit érezhetett! Ja és nem 5 perc mulva csipog a miénk talán 21 másodpercre!
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kíváncsicska ***** válasza:
66%
Én úgy gondolom, hogy koraszülött babánál vagy ha valami nem úgy zajlott a szülés alatt és a kórházban töltött napok alatt akkor kell.Nekünk nem volt sem bébiőr sem légzés figyelő.Nem élhetek rettegésben a "mi lesz ha".Persze ha téged az nyugtat meg, hogy van akkor szükséges,
2013. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk az elsők között volt a listán, amit biztosan megvettünk! Egyébként is parázós vagyok, tudtam, nem bírnám ép ésszel ki, ha nem lenne, mindig azt nézném, lélegzik-e rendesen.

De ettől függetlenül, mivel életet menthet, ha az ember megengedheti magának, akkor igen, vegyen (akár használtan), béreljen, örököljön....

2013. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 frászkarikaborsó ***** válasza:
72%
paramami vagyok, persze hogy van. inkább legyen kellemetlen egyszer-kétszer felállni és kikapcsolni mikor elfelejtettem, minthogy baj legyen. egyébként az első héten egyszer be is riasztott, magam sem tudom hogy téves riasztás volt vagy ez mentette meg a picim életét, mert egyből felvettem és magához tért. Lehet hogy ha nincs légzésfigyelőnk, akkor rosszul járunk.. :(
2013. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
3 gyerekem van, mind időre születtek, 3 kg felett. A két nagyobbal sosem volt gond, nem volt se valós se téves riasztás. A kicsi életét viszont megmentette. 3 hetes volt. Két riasztás volt, az elsőnél felébredt ahogy "berontottunk" a szobába, a másodiknál fel kellett "rázni".
2013. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Inkább legyen "feleslegesen", mint hogy valami baj történjen...

1. babámnál volt, ő az elejétől átaludta az éjszakát a kiságyában, nem tudtam volna nyugodtan aludni, ha nem lett volna légzésfigyelőnk.

2. babámnál van, de nagyon sokat aludt velem, mert többször felébredt enni éjjel, hát nem sokat aludt az ágyában 5 hónapos koráig :) Most már ő is átalussza az éjszakát, lassan féléves, de már annyit mocorog, "közlekedik" az ágyban, hogy inkább nem kapcsolom be a készüléket.

Amikor elkezdte végigaludni az éjszakát, volt, hogy elfelejtettem bekapcsolni a légzésfigyelőt, reggel meg leizzadtam az aggodalomtól, hogy vajon minden rendben van-e, hogy nem ébresztett fel a szokott időben...

2013. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!