Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még csak 16 éves vagyok és...

Barbii Kaa kérdése:

Még csak 16 éves vagyok és úgy tűnik terhes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sok mindentől függ! Van e komoly párkapcsolatod? Szüleid mit szólnának hozzá? Hány hetes vagy? Meg ilyenek!? De bárhogy is döntesz vedd figyelembe egy kis élet növekszik benned aki csak rád számíthat!
2013. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
mindenképp beszélj a szüleiddel első sorban...
2013. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először meg kell győződni róla, hogy tényleg terhes vagy-e. Ha már késik a menzeszed, csinálj terhességi tesztet a használati utasítás szerint. Ha negatív, de egy hét múlva is késik s stukád, akkor csinálj egy másikat. Ha az is negatív, akkor csak azért nem jön meg, mert még fiatal vagy, és ilyenkor lehet rendszertelen a menzesz, vagy beteg vagy, ez esetben nőgyógyászhoz kell fordulni minél előbb.


Ha a teszt pozitív lesz, akkor a szüleid elé kell állni, és velük megbeszélni a továbbiakat. Semmilyen szempontból nem jó halogatni a dolgot. A fiúnak és az ő szüleinek is tudnia kell a dologról.


Ezek az első, legfontosabb lépések, a többi rajtatok és a körülményeiteken múlik, ha tényleg babás lennél.

2013. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb ha leülsz és elmondod Anyukádnak ő majd segít.
2013. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod egyáltalán,hogy terhes vagy?
2013. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj ezt ne gyakorin kérdezd!

Menj el nőgyógyászhoz, beszélj a szüleiddel és a barátoddal!

2013. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már a nőgyógyászhoz is a szüleivel együtt kellene mennie, mert nem biztos, hogy megfogják vizsgálni így. Mert nem érti meg rögtön amit az orvos mond és ha terhes is ő nem dönthet ott hivatalosan a baba sorsáról.

De előbb csinálj egy tesztet és ha pozitív mond el a szüleidnek és ha megoldódik a dolog akkor védekezzetek jobban a pároddal.

2013. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a menszeszem nem rendszeres és csináltam tesztet is az egyik pozitív másik pedig negatív lett de el mentünk barátommal orvoshoz és azt mondta nem vagyok terhes csak azt nem értem hogy akkor a teszt miért lett pozitív az egyik o.O
2013. febr. 2. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
"azt nem értem hogy akkor a teszt miért lett pozitív az egyik" A tesztek nem 100% ban adnak pont eredményt.
2013. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azért ez nem ennyire egyszerű

teszt csak HCG től lethet pozitív ... valami oka van,azt jó lenne tudni

2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!