Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kicsim ha...

3 és fél hónapos kicsim ha ülve szoptatom akkor sokszor felül magától. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olvastam ,hogy nem lehet ültetni, de én nem segítek neki,hanem ő ül fel. Máshogy viszont nem tudok szoptatni ,mert kicsit a mellem.
2013. febr. 2. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem tanultok meg fekve szopizni szerintem nem nagyon tudsz mit tenni. Az én fiam 4 hónaposan ült fel először MAGÁTÓL, kiságy rácsába kapaszkodva. A védőnő tanácsadáson meglátta, hogy ül, majdnem hogy leb@szott érte. Én megkérdeztem tőle majdnem, hogy mit csináljak, kössem le? Ehelyett mosolyogva válaszoltam, hogy magától csinálja, nem segítek neki. Erre annyit mondott, h akkor se kéne. Na akkor már közöltem, h a gyerek nem olvassa a szakkönyveket... Ja még annyit, hogy a többit se szabályok szerint csinálta.

Fektesd vissza, mást nem tudsz tenni, de rá fog jönni, h kinyílik a világ előtte úgy és próbálkozni fog.

3 éves kisfiú anyukája

2013. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9-én lesz 4 hónapos és ugyanezt csinálja.. Lekötözni valóban nem lehet :) úgyis csak arra képes,amire megérett,ne aggódj!
2013. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem hátráltatom,nem segítek neki és nem is engedem sokáig neki így talán jó lesz és nem ártok neki. Sajnos nekem van gerincferdülésem és tudom mennyire fáj. Anyum az elmondása szerint úgy szoktatott bilire,hogy kikötözött a kiságyba és a bilin ültem. Hát valószínű ez miatt szenvedek.
2013. febr. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!