Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a kókuszmatrac...

Igaz az, hogy a kókuszmatrac csak 6 hónapos korig használható?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a kókuszmatrac csak egy ideig használható, mert utána ellenkező hatást váltunk ki vele, tehát nem tesz jót a gerincnek, meg a fejlődésnek a kemény matrac és mindenképpen váltani kell. Akkor mit csináljak a régivel, tehetek rá egy vékony szivacsot??? A kisfiam 1 éves, lehet ártottam vele???
2009. szept. 3. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az van, én nem hallottam ilyet.Nem hinném hogy bármi kárt okozna.
2009. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy butaság. Életünk végéig használható és a kemény matrac a legegészségesebb.
2009. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán használható, nem lesz semmi baja nyugi.Akkor nem gyártanák, ha csak hat hónapra szólna.Én még ilyen badarságot nem is hallottam.Csak annyit mondanék még, hogy nem a legkeményebbet kell megvenni, ésakkor nem lehet semmi baj.
2009. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Megmondom őszintén,hogy babámnak elég szépen el laposodott a feje a kemény kókuszmatractól,és nem is igazán aludt jól rajta.Ezért én szépen vettem egy szivacsot 5cm-es puha,kényelmes, és az első naptól kezdve nyugodtan alszik órákat,sokkal kipihentebb.Gondolom Neked sem esne jól ha keményen feküdnél.Én mindig úgy gondolkokodom,hogy nekem mi a jó,mi esik jól,mert akkor tudom,hogy Babámnak is az a jó ami nekem.Pl: puhább ágyban feküdni. :)
2009. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h igaz,mert akkor a felnőtteknek nem gyártanának kókuszmatracot.Fejellaposodástol ne félj(ill.a többi válaszolónak írom-a fiad nagy már ehhez)figyelni kell hogy ne mindig ugyanazon az oldalán aludjon.
2009. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam egy kicsit.
2009. szept. 3. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejlaposodás nem a kókuszmatractól van!A én babám is kókuszmatracon alszik, és tökéletesen alszik, és jól kipiheni magát.Engem az elején az eladónő figyelmeztetett, hogy ne a legkeményebb fajtát vegyem, mert sok szülő visszajön, hogy nem vállt be a legkeményebb, és vesznek egy kevésbé kemény kókuszmatracot.Nekem nagyon bevállt, babóm is szereti.18 hónapos a kislányom, de csak az ágyában alszik jókat.:)Szóval én teljesen meg vagyok elégedve.És ez nem kókuszmatracreklám, hanem tapasztalat.:)
2009. szept. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó/k!Mondjátok már el,hogy miért lettem lepontozva?!Én senkit nem pontozok,nem pontoztam le ezért!Elvégre csak ismerem a gyermekemet,hogy mi a jó neki,nem kedvtelésből írtam,hogy nekünk NEM vált be a k.matrac.Azóta képzeljétek el,hogy nem lapos már a kis feje mióta szivacs van,és ha lesz majd kistesó bizony,nem k.matracot fogok alá tenni!!
2009. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam születésétől fogva hason alszik, talán ezért se "laposodott" el a fejecskéje, de minden kisbaba más és más, ezért nem lehet általánosítani. A tény, hogy én ezt a BABAVILÁG cimű műsorban láttam kb. úgy egy hónapja, valamelyik hétvégén, és csak ezért volt a kérdés, mert ott azt mondta a nagyonokos szakértő, hogy 6 hós kora után már egészségtelen a babának a sima kókusz matrac.
2009. szept. 4. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt mondta akkor biztos nem azért,mert vegyél drágábbat,kényelmeset,hanem azért mert tényleg nem igen tesz már jót,mert akkorra már nem olyan gyengék a csontjai,mint újszülöttként.De nekünk tényleg bevált a szivacs az első naptól kezdve.És Te is írod,minden Baba más...Ezért meg nem kellett volna lepontozni engem ráadásul 0-ra! Na de nem érdekel,ez legyen a legtöbb öröme az életben aki tette :))))))) Most én is pontozgassak le minden válaszolót? MINDEGY.
2009. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!