Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fürdetitek 9hó körüli...

Hogy fürdetitek 9hó körüli izgő-mozgó babátokat? Kis kád, nagy kád? "hagyjátok" hogy pancsikoljon van fogjátok?

Figyelt kérdés
Kislányomat a kis kádjában fürdetjük még, és nem nagyon akar ülve játszani benne csak rövid ideig, és állandóan felállna, forgolódik, de ugye fognunk kell, nehogy elboruljon és már nem könnyű tartani! gondoltuk hogy veszünk biztonsági ülőkét a nagy kádba, de nem ülne meg benne! Ti hogy csináljátok?
2013. febr. 3. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos.Kis kádban fürdik.Ő is inkább áll benne.Nem rég állt fel élvezi.Én meg örülök,hogy imád fürdeni.Sokat játszunk a kádban.Szerintem mind1,hogy kicsi vagy nagy kádban van,úgy is felfog állni.
2013. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enyém már ugyan nagyobb, de ennyi idősen a nagykádban fürdettem. olyan 7-8 hónaposan úgy, hogy kicsi vizet engedtem a kádba és belefektettem :) nagyon tetszett neki, járt keze lába, majd mindig egy kicsit a hasára fordítottam, azt is nagyon élvezte :)

9 hónaposan már stabilan tudott ülni, így akkor már egyszerűen beleültettem a nagykádba. ha felállt, felállt, kezem mindig ott volt hogy ha elcsúszna elkapjam, de fogni nem fogtam :)

2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom is ennyi idős és pont ezt csinálja! Én még mindig a kiskádban hagyom pancsikolni,abban nem tud annyira elmászni meg vizet is spórolunk!:) De sokat nem tudok én sem tenni ellene hagyom mászkálgatni! Lefogni ugysem lehet! :)
2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis kádban fürdik, ezt valahogy jobban szereti. Ő is felállna, meg forogna, de mondom neki hogy csüccs, vagy ennyi volt a pancsi. 2-3x leültetem, aztán tényleg annyi volt, de egyébként abba szokta hagyni, és játszik a fürdős játékaival :)
2013. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi kb. 8 hós kora óta fürdetjük a nagykádban, mert a kicsiben ő is fel akart állni állandóan. Akkor már stabilan ült.

Eleinte (1-2 hétig talán) azért mindig ott volt a kezem a háta mögött, meg meg kellett tanulni, hogy a zuhanycső nem játék :) Mostmár akár 10-15 percet is pancsizunk, játszunk, imádja, 10 hós múlt. Nappal is képes beslisszolni a fürdőbe és feláll a kád mellett és néz bele :) Nincs semmi biztonsági fürdetőnk. Egy egyszerű fürdőszobai kilépőt vettünk ezer forintért kb., azt teszem a kád aljába a feneke alá, hogy azért ne csússzon.

2013. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!