Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell helyesen mellre...

Hogy kell helyesen mellre tenni a babát?

Figyelt kérdés
1 hetes, sose nyitja olyan nagyra a száját mindig csak a mellbimbót kapja be, már nagyon fáj a cicim sebes is. ha fel akarom tenni mindig csak sír, mit tegyek?
2013. febr. 3. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban mindig összecsípte a csecsemős a bimbómat h a kicsi be tudja kapni, nekem sem ment eleinte mert csak a 4ik napon hozták először szopizni.
2013. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha sír az jó, mert akkor kinyitja nagyra a száját és be tudod csempészni. Az összecsípés tényleg hasznos, nekem is az vált be, de kellett pár hét mire rendesen megtanulta bevenni. Addig mindig összecsípve adtam a szájába.
2013. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitja ki a száját, akkor finoman egyik ujjaddal nyomd meg az alsó ajka alatti állrészt és egyből ki fogja nyitni nagyra és az összecsípés nagyon jó ötlet, úgy könnyebb neki. Boldog babázást! 2.5 hós kislány anyukája
2013. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!