Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell helyesen éjszaka...

Hogyan kell helyesen éjszaka tápszert melegíteni tápszermelegítőben?

Figyelt kérdés
Meddig lehet benne tárolni a bekevert tápszert 37fokon? Segítsetek kérlek, aki csinálja, hogy csinálja? Most vettük csak a készüléket!
2012. dec. 13. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig frissen készítem a tápszert.
2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Aventes van, de ritkán használom mert általában megeszi egyszerre. Az van ráírva az enyémre, hogy amint elkészült a melegítéssel azonnal vegyük ki belőle a tápszert. Nem tudom miért kell ez, de minek hagyjam benne ha már egyszer megmelegítettem? :D


Nektek milyen van? Használati utasítás nincs?

2012. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sosem a tápszert tartottam benne melegen, csak a vizet. Mellé volt készítve a cumisüveg a porral, így pillanatok alatt tudtam friss kaját csinálni.
2012. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írta!

Cumisüvegmelegítőben tartottam a vizet 40 fokon, ha éjjel felébredt hozzádobtam a tápszert. Nekem azt mondták a kórházban,hogy a kész tápszert nem szabad melegíteni!

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most biztos le leszek hurrogva, de mi így csináljuk:

egy napra elegendő vizet(csapvíz) felforralom, majd félreteszem, ha kell, cumisüvegbe a por majd rá a víz, végül be a mikróba! A kórházban is így csinálták!

2012. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:

Amikor mindkét gyerekünk éjjel még kétszer evett, mi előre megcsináltuk a tápot, beraktuk a hűtőbe.

Amikor felébredtek, akkor melegítettük meg.

2012. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is a vizet tartottam csak melegen, a port beletettem az üvegbe, amikor ébredt, csak ráöntöttem a vizet, és mire beértem a szobájába, addigra össze is ráztam.

Nekem a védőnő mondta, hogy nem szabad előre megcsinálni a tápszert.

2012. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én frissen csinálom mindig, előre felforralt babavizet felteszek a saját kis lábosába gázon, felmelegítem kb. 15-20 másodperc, majd bele a tápot, összerázom. Csak akkor használom a melegítőt, ha pl. egyedül vagyok és alszik fürcsi előtt, akkor előbb elkészítem fél-1 órával, de ugyanúgy lábosban vizet melegítve, aztán be a cumisüveg melegítőbe, hogy ne hűljön ki, míg megeszi.
2012. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!