Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteg kaka 7 hós kislánynál...

Rengeteg kaka 7 hós kislánynál? Hogyan kell helyesen tisztába tenni.

Figyelt kérdés
7 hós kislányom mióta hozzátáplálunk rengeteget kakil, ezt min napi 2-szer. Vagy fekve és utána előszeretettel hasra fordul vagy pedig ülve végzi a dolgát. Ilyenkor persze MINDEN, a puncija kivülről, de sajnos a nagyajkak közt is tiszta kakesz. Ilyenkor hogyan kell helyesen eljárni? Én úgy csinálom, hogy letörlöm popsitörlővel, szétnyitom a nagyajkakat és ott is óvatosan de alaposan megtörölgetem, utána viszem csap alá (és azt úgy, hogy nem a feneke néz a csap felé, hanem a víz a nunnijára folyik, tehát úgy fogom, hogy a hasa felfelé néz), hogy még a maradék is eltávozzon onnét. Helyes így? Azét dilemmázok, mert egyszer már volt szegénykémnek hüvelygyulladása, és bűntudatom van emiatt. :(
2012. nov. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2 lányom is van, de én soha nem nyitottam szét neki a nagyajkakat, hanem a felületét tisztítottam. A hüvely öntisztító szerv, ismerősöm is fültisztítótól elkezdve a vattáig mindennel tisztogatta kislányt, neki is minden baja volt...
2012. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg csak az, hogy mindíg elölről hátrafelé, a popsi felé kell törölni/mosni, sosem fordítva!
2012. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én sem nyitottam szét még soha,csak alaposan megtöröltem.
2012. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki néni mondta, hogy ha olyan, akkor ki kell törölni - a lányom úgy kakál általában, hogy tiszta kaki a puncija belül - ezt meg nem szabad benne hagyni, az öntisztulásnak is van határa. A lényeg, hogy úgy szedd ki, hogy még véletlenül se a hüvelyébe menjen. Szerintem te jól csinálod.
2012. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat. :) Egyetlen dolog amin tutti változtatni fogok, hogy nem popsitörlővel fogom a szeméremajkakon belülről kitörölni, hanem pl nedves vattával, mert lehet, hogy már túl tiszta, mert kitöröltem azokat a bacikat, amik védenék őt. És szerintetek a csap alatt lemosást jól csinálom, vagy fordítva kellene, hogy a popója nézzen felfelé, tehát mintha hason lenne? :S
2012. nov. 19. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, a nunija nézzen a csap felé!

Egyébként én is mindig széthúzom a nagyajkait, és ha látok közte kakit, akkor én is kitörlöm. 10 hónapos lesz, még nem volt hüvelygyulladása. Hozzáteszem, hogy nem sima popsitörlőt használok, hanem a DM-ben szoktam venni babáknak, kisgyerekeknek való víz és szappanmentes törlőkendőt (Antivi). Ez egy fertőtlenítő kendő, a feje búbjától a talpáig áttörölheted vele, sőt mondjuk influenza járvány idején nagyon ajánlott ilyet beszerezni.


De ha nem akarsz költeni, akkor teljesen jó a vizes vatta is, viszont a sima popsitörlős tisztítást hagyd el!

2012. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!