Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiammal történnek...

Csak az én fiammal történnek "balesetek"?

Figyelt kérdés

már kezdem magam nagyon felelőtlennek/rossz anyának érezni,hiszen havonta legalább 1x biztosan történik valami a 10hónapos fiammal.Ma pl oldalra esett a komppal.2pillanat alatt.százszor megtette már ezt az utat,most mégis felborult.

Vagy leesik az ágyról,mert mászik,mintha muszáj volna....és mindig nálam.

Pedig sose hagyom egyedül.De egyszerűen nem tudok állandóan a sarkában állni.

Ki lehet ezeket valahogy védeni?Vagy egyáltalán mit tehetnék?


2009. szept. 3. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:D

a fiam még nem mászik de (ma először) lefejelte a falat utána meg leesett az ágyról mind a kétszer ott ültem mellette ....

2009. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ezen az időszakon minden szülő/gyerek átesik, velem is rengeteg dolog történt. Például egy hónap különbséggel kétszer keményen megütöttem a fejem, két agyrázkódás.

13/F

2009. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ő már kúszik,mászik és kapaszkodva lépeget...

na igen a múltkor felkenődött a falra.ez hülyén hangzik-ott ültünk az ágyon ő küzdött mint mindig,hogy felálljon,és egyszer csak előre esett-persze akkor is a fejét ütötte meg

2009. szept. 3. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen:) Ilyenek a babák. Én is ott vagyok állandóan vele, mégis történnek balesetek. 9 hónapos, állandóan feláll, még nem tud különbséget tenni a biztonságos, és bizonytalan tárgyak között. Mindent nem tudunk kivédeni sajnos, szerintem minden picivel történnek balesetek. Nem vagy felelőtlen emiatt.
2009. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!