Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam télen lesz 8-9 hós. A...

Kisfiam télen lesz 8-9 hós. A nadrág alá kell majd még harisnya, persze még overál is lesz rajta?

Figyelt kérdés
Mivel hosszú baba így már fogom tudni a lábzsákot a kocsira tenni, már lelóg a lába:)A plédet meg lerugdossa, már tavasszal rúgta magáról, lefele 3-4 hósan:)
2009. szept. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én így csináltam:

harisnya, zokni, gatya, body, pulcsi, overál, sapka, sál, kesztyű, cipő, a kocsi lábzsákja.

2009. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bélelt nadrág is kell harisnya?
2009. szept. 3. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
hát te ismered a babád, h mennyire fázós, de szerintem nem árt.
2009. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi harisnyára overállt vettünk csak(nadrág kimaradt),hogy tudjon mozogni,takarót v. lábzsákot használtunk,a takarót nem szerette.A síelős bébioverállok nagyon jól szigetelnek.
2009. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire kályhameleg az overál. Általában azok. Szerintem akkor nem kell a nadrág ÉS a harisnya. Vagy-vagy. Az én lányom amúgy utálja a meleget. Szerintem nem túl jó nagyon beöltöztetni. Az overált pont azért találták ki, hogy egy réteg nagyon meleg ruha legyen rajta. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!