Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet "kenguruban" vinni a Babát?

Figyelt kérdés
12 hetesek vagyunk.
2008. jún. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Újszülöttkortól pl. a Cybex nevű kenguruban, most akciós a Brendonban (18 e Ft), abban vízszintesen is lehet a babát fektetni. Igazából a síma mezei kenguruban is lehet újszülöttkortól, de a Cybex az egyik legjobb, és legegészségesebb a baba gerincére nézve.
2008. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak spéci kenguruk-de elvileg ráirják ,h mikortól való.egyébként a hordozókendó talán jobb-csak nekem az olyan alternativos,amihez sarut,meg hosszú ruhát kell venni.
2008. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kölcsön kaptunk Babybjörn-kengurut, és nem látom rajta, hogy hány hetes kortól lehet használni. Úgy hallottam, hogy csak akkor lehet, ha már tud ülni. (akkor meg már nem fogom elbírni, mert már most 7 kiló...)
2008. jún. 4. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a hordozókendőt ajánlom, olcsó és a babának az a legjobb. Neekem már 8 kiló a kislányom, sajnos már nem tudom hordozni, leszakad a derekam. Nem hordok sarut, mégis szerettem a kendőt:)
2008. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző írónak javasolnám a hátom hordozást.Épp tegnap voltam hordozó kendő tanfolyamon és ott mondták 4éves korig simán lehet a háton vinni.

Amúgy én is azt javasolom,mármint a kendőt.Itt rögtön újszülött kortól használható és imádják a picik.A kenguruban a gerincükre nehezedik az összes súly és ez megterhelő nekik,hiába spéci a kenguru.6000ft ért már kapsz pl nandu kendőt,a legnagyobbat érdemes venni ,mert az sok kötésfajtára jó.Nem beszélve arról ,hogy pl ebben titokban is szopizhat a baba,ha pl utazol vagy utcán vagy.Praktikus.Szoktak tanfolyamokat csinálni a neten rá tudsz keresni.

2008. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!