Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt úgy hogy három...

Másnál is volt úgy hogy három hónapos kora után lett rosszabb a helyzet a babával? Pedig elvileg onnan kéne jobb lenni.

Figyelt kérdés
kb egy hete múlt 3 hónapos, és azóta sírósabb, nyűgösebb, talán hasfájósabb is (legalábbis sokat erölködik, kevesebbet pukizik). Pedig úgy vártam ezt a bűvös 3 hónapot, hogy kicsit jobban ellegyen, és pont fordítva van eddig..,.
2010. nov. 9. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk 4,5 hónap volt a bűvös 3.
2010. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szintén 4-5 hónapnál maradt el a hasfájás,és addigra jött rá arra is,hogyan foglalja el magát,és lett is hozzá elég ügyes
2010. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam mai napig nyugos tipus pedig 9 honapos. Nallunk nem volt "varasz honap". Minden kornak, honaponak szerintem megvan a maga nehezsege. 3 honapos koraig (majdnem 4) kuzdottunk a hasfajassal. Aztan 4-5 honaposan kezdett forogni, hasrol hatra de vissza nem sikerult es jott az orditas 2 percenkent mert vissza kellett forditani. Estenkent nem lehetett elaltani mert hasra fordult es sirt mert vissza akart fordulni. Ezt percenkent jatszotta el. Ez ment szo szerint 2 hetig amig visszafele is ment neki. Ezt kovette a "nem erem el a jatekaimat" dilema. Mindig az kellett ami a legmesszebb volt es jott a siras 1 perc utan ha nem erte el. 6-7 honaposan maszni kezdett, eldolt, nekimaszott mindennek, beutotte a fejet. Elore haladas helyett hatrafele haladt, 5 percenkent jott a siras mert messzebb kerult a kiszemelt targytol. Jottek a hozzataplalasi nehezsegek is. Aztan ezt kovette 7 honap utan a felallas, elodolt, koppant a feje, nem tudtam magara hagyni, jott utannam elcsuszott a jarolapon a konyhaba... Most 9 honapnal tartunk, elengedi a butorokat tesz 2 lepest es seggre huppan vagy eldol. Jon a siras, 2 percig nem lehet magara hagyni mert tuti a forro radiatort talaja meg es barmennyire el van keritve a szoba utat vag. Kimegyek egy csesze kaveert es mar hallom is a koppanast. :( Ha ennek vege lesz tuti majd jon a szeparacios szorongas. :) Imadom anya lenni de hidd el minden honap hoz nehezsegeket es oromot is. Szoval nekem a buvos "konnyebb lesz 3 honap utan" annyibol allt csupan, hogy megtanultam minden siras mast jelent (pl mashogy sir amikor ehes, faradt vagy faj valami). Mashogy sir nyugoskodik amikor csak vagyik arra, hogy felvegyem. Konnyebb olyan szempontbol, hogy osszeszoktunk, hosszabb ideig tudunk tekeregni, baratnohoz elmenni, nem kell tapszert cipelni stb. de estere hulla vagyok igy is. Neha eljatszik egyedul de mai napig sokat nyugoskodik a kisfiam. Kitartast, minden korszak vegeter es lehet majd meg visszasirjuk ezeket a napokat. :)
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,ezzel én is így voltam!3 hónapos koráig szinte tényleg csak evett,egy kicsit nézelődött és már aludt is!Aztán emlékszem,hogy nállunk is kb 3 hónaposan kezdődtek a nyűgösségek!Egyszerűen akkor nemtudtam felismerni a sírásából,hogy most miért sír,holott előtte már zsigerből éreztem!Egyszer emlékszem Apa jött haza melóból és sírva vártam,hogy ahogy halad az idő én visszafele haladok és rossz anya vagyok mert nemtudom most,hogy miért sír!!!Aztán ez elmúlt kb 2-3 hét alatt!A mai napig nemtudom mi lehetett akkor a baj,bár gyanítom,hogy akkor indulhattak meg a fogcsírák és gondolom ez számára is új érzés volt...vagy nemtudom!Dehát ilyenek vannak és lesznek is,hogy nemtudjuk mi miért van??Majd ha már eltudja mondani akkor jobb lesz!Addig meg kitartás nekünk!!
2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nálunk eddig sem volt eszik-alszik, de valahogy jobban elfoglalta magát. Mostanában meg úgy tud sírni mintha nyúznák. Eddig én is tudtam már miért sír, de egyik napról a másikra új fokozatba kapcsolt, és már megint nem tudom épp mi a baj. Már szépen jöttek a pukik is, nem fájt a hasa, de gyanús hogy már megint fáj neki. Már csapdosta a játszószőnyegen a játékokat, egy hete meg rájuk se néz, csak nyűglődik, sír. Kézben is.
2010. nov. 9. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
én konkrétan emlékszem, hogyan indult az a nap, amikor a kislányom betöltötte épp a 3. hónapot....vistított, mint akit nyúznak! nem tudom azóta se, mi lehetett. cicire raktam, ringattam, csak üvöltött.. sírva vittem át az apjához, hogy mit csináljak most vele, nem kell a cici se?? előtte se volt egy könnyű darab. de onnantól...mint az egyik válasoló írja, akinek most 9 hónapos a kisfia. nálunk is ez volt. mindig volt mi miatt nyűglődni. hálistennek úgy tűnik, kinőtte (2 éves lesz karácsonkyor). de hogy mi türelem és fáradság volt benne....imádom, de teljesen leamortizált a 2 év alatt mind testileg mind lelkileg....
2010. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam 6hónapos, de amiket leírtatok, minden stimmel nálunk is.Én is úgy éreztem 3hónap után ,hogy nehogy jobb,hanem rosszabb lenne minden.Ahogy kinőtte a hasfájást, jött a fogzás és közben pedig a tejem is elkezdett apadni... Egy biztos, hogy amint eltudja mondani, hogy mi a baj,könnyebb lesz,de akkor meg lesz más...:)
2010. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!