Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BAbás anyukák! Tanultok...

BAbás anyukák! Tanultok valamit míg otthon vagytok (új szakma)?

Figyelt kérdés

Közgazdász vagyok, meg van a munkahelyem,de nem szívesen mennék majd vissza dolgozni.A gyermekeim 26 és 5 hónaposak.


Gondolkodom valami továbbképzésben pl. tb ügyintézős


Ti tanultok valamit? Ha nem de szeretnél mibe fognál??


2013. febr. 4. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem tanulok, de szerettem volna. Nincs ki vigyázzon a gyerekekre. Amúgy a babamasszázs érdekelne, vagy plakáttervezés. Egy állástalan pedagógus...
2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Közgazdász vagyok, mikor elkezdtem az OKJ-s mérlegképes könyvelői képesítést után derült ki, hogy babát várok. Napi 10 óra a munkahelyen+ pénteken és szombaton iskola+ a terhesség sok volt így a sulit halasztottam. Mikor folytattam volna kiderült, hogy útban a második gyerkőc, úgyhogy megint nem tudtam elmenni. Most itthon vagyok a 2 évesemmel és az 5 hónaposommal, jó lenne valamit tanulni, de kizárt dolog, hogy két kicsi mellett én tudjak hosszabb időre elmenni vagy tanulni, semmi segítségem nincs, férjem sokat odavan, néha hétvégén is.

Jövőre szeretnénk még egy babát, de jó lenne tanulni is még, hát kiderül....

2013. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
'11 szept. -ben kezdtem egyetemen csecsemőgondozást. Februárban összehoztuk a kislányom aki 3.5 hós. Most. Azt otthagytam. Terhesség alatt kétszer költöztünk. Tavaly szeptemberben ujrakezdtem estin. Heti 2x kedd' csütörtök du. Nehéz mert egyedül az apja tud rá vigyázni ő meg 3 müszakozik. Van h viszem magammal suliba. És miinden nap fözők.
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!