Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok mit kap...

9-10 hónapos babátok mit kap (ott) mostanában ebédre? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma pl nálunk sárgaborsó főzelék volt (én mondjuk rántás nélkül készítem, tehát csak megfő egy kis fűszerrel), hozzá pároltam a lányomnak pluszban egy répát, és sovány husi a pörköltből. Imádta, nem győzte nyelni :))))
2013. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Máris egy jó ötlet! Sárgaborsót még nem is próbáltuk. Mivel fűszerezted?
2013. febr. 5. 12:34
 3/7 gabszem ***** válasza:

-spenót, krumplival, fokhagymával, tojássárgájával.

-milánói makaróni

-húsleves

-brokkoli, rízzsel, husival vagy csirkemájjal

-karfiol, krumplival, sajttal vagy husival

-sütőtök, krumplival, csirkemájjal vagy almával

-karalábé, petrezselyemzölddel,krumplival

2013. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én magunknak mindent delikáttal főzök, így ha a mi kajánkból kap enni, akkor kevesebbet rakok bele, és pluszban sót...

Így a sárgaborsót is így főztem delikáttal, kicsit kevesebb fűszerrel (delikát+só).. bár úgyis a párolt répa hígítja neki Magunknak utánsózom kicsit...

2013. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2013. febr. 5. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

-durum tészta, csirkehúsis paradicsomszósz+reszelt sajt

-tejfölös tökfőzelék húsival

-zöldborsómártásos húsi rizzsel

-spenót főtt tojással

-cukkinifőzelék joghurttal, sajttal

-húsleves

-karfiolfőzi túróval, vagy tejföllel


Ezek voltak mostanában:) A tésztát is lehet variálni, ha szereti, az én kislányom inkább rizses:)

2013. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11 hós a lányom. Ma spetot, krumplival, tejszínnel evett. Tegnap cukkinis husit, vasárnap, brokkifőzeléket sajttal... holnap tökfőzelék lesz fasírttal, csüt. ananászos csirke krumplipürével, péntek rakott zöldbab, szombat brokkolis halat, rizzsel fog enni! Én hétvégén mindig összeállítom 1 hétre előre azt is, h mi és azt is, h a lányom mit fog enni!


Persze van mikor ugyan azt eszi mint mi... De szerintem jó előre tervezni! Van 1 oldal onnan tudsz jó ötleteket nézni a babádnak.

[link]

2013. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!