Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnának azok az anyukák,...

Írnának azok az anyukák, akiknek későn fordult hasra a babájuk? Kicsim 5 és fél hónapos, de még nem fordult át. Amúgy jár keze-lába, mindig mozgásban van. Mikor kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom ilyen idős volt, mint a Tied. 7 hós korig nincs gond. Kérdezz rá a védőnődtől, de én így tudom.
2009. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, majd meg fogja ő csinálni, amikor akarja. Az én kisfiam is majdnem 7 hónapos volt, amikor átfordult. Ő elég nagy baba és viszonylag nyugodt is. A doki nekem azt ajánlotta, hogy fektessem bele plédbe vagy törölközőbe és görgessem. Csináltam is vele minden nap és egyszer csak átfordult magától. Jövő héten lesz 8 hónapos. A kis haverok már másznak az én babám még csak próbálkozik a térdreállással. Ki kell várni őket. Jó babázást!
2009. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam és majd fél éves volt, mikor kezdte. Utána minden felgyorsult, most 9 hós és kapaszkodva megy. Ne aggódj, várj még néhány hetet.
2009. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én babàm 5 és fél honapos,még csak hasra fordul,hàtàra nem.

Nem aggodom,idöt hagyok neki.

Pedig pont tegnap kérdezték:

Van màr foga?

Tud ülni?

Tud màszni?

Tud integetni?

Ezek közül egyiket sem.

De nem is aggodom,szerintem idöben tudni fognak mindent!

2009. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülni, mászni, integetni 5.5 hósan...???? Jézusom. Ez kb olyan, mikor egy nő azt kérdezte a múltkor hogy a 7 hós fiam megy-e már? Neemm??? Az gáz, mert az ő unokája ekkor már rég futott:-DD
2009. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 6 hónapos volt, amikor balra átfordult a hasára. 2 hét múlva fordult jobbra is, de addig már sokat gurult balra.

Majdnem 8,5 hónapos volt, amikor önállóan felült. Pont ma 10 hónapos, és már 2-3 hete kapaszkodva feláll, lépeget.

Remélem, ez egy kicsit megnyugtatott!

2009. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 6 hónapos volt mikor a hasára fordult. Onnantól kezdve csak hason van. A hátára nem nagyon fordul, mert nem szeret úgy lenni. Most kezd el mászni, pedig már 8 hónapos. Nem aggódom, ő biztos későn érő típus.

Biztos a te babád is forog majd hamarosan. :) :)

2009. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!