Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Merjek ugy babat vallalni...

SOS. Merjek ugy babat vallalni, hogy kezeles utan is faj a hatam?

Figyelt kérdés

Mar 2 kezelest vegig csinaltam (masszazs, sulyfurdo, uszas:2szer15alkalom. Gerincserv kezdodik, gerincferdules es kopasom van.) de tovabbra is faj a hatam. Igaz gyogyszerre mar nincs szuksegem, de nagyon ovatosan hajolok es ha mar kicsit tobbet dolgozok egy nap (takaritok, amit meg kell csinalni) baj van.Szeretnek meg egy babat, 1-2honapon belul teherbe kellene essek, hogy normalis gyedet kapjak. Meg itthon vagyok a kozel 2.5eves lanyommal.Ha visszamegyek dolgozni nem mehetek ujra gyedre, aztan kimegyek a korbol.

Merjek belevagni? Ti mit tennetek?

Sajnos semmi segitsegem nincs, a nagyszulok nagyon messze laknak.

Koszonom elore is Nektek!


2013. febr. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt az orvosod tudja megmondani a leleteid alapján
2013. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valoban, de nem nyilatkozik. Azt mondja nem tudja elore mi lesz, mert elvileg nem is kellene fajnia.
2013. febr. 5. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor sztem keress másik orvost!! Így sztem. senki nem fogja mondani hogy vállalj vagy ne. Ezt csak egy jó orvos tudja megmondani. Addig keresgélj amig nem találsz egy olyan orvost aki őszintén elmodja a véleményét.


Nekemis baj van a gerincemmel, elvannak forogva a csigolyáim és sokszor ugy fájt hogy menni alig birtam még fekve is szar volt. Nekem megmondták hogy nem kizáróok. Amugy amióta terhes vagyok nem fájt ugy a hátam csak a terhességi derékfájás néha. :)


37hkm.

2013. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!