Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 40 évesen még lehet gyermeket...

40 évesen még lehet gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Csak kockázatosabb
2012. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet én is késői gyerek vagyok. 22/L
2012. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is késő gyerek vagyok,soha semmi bajom nem volt vele.
2012. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Igazából semmilyen szempontból sem szerencsés,sem egészségügyileg,sem korkülönbség miatt,sem a regenerálódó képesség miatt,arról nem is beszélve,hogy a türelem is kevesebb 40 évesen gondolj bele 58-60 évesen mész el a gyereked érettségijére ha megéred.Igazából abszolút nem szerencsés de a te dolgod mit csinálsz.
2012. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

"korkülönbség miatt"


Én erre csak azt tudom mondani, hogy én például nem akarok a gyerekem barátnője hanem az anya akarok lenni. A türelem meg hülyeség, miért lenne türelmetlenebb egy 40 éves ember mint egy 20 éves.

2012. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem arról van szó,hogy barátnő vagy anya de azért egy 40 év korkülönbséggel elég ritkán érti meg már a gyerekét,nem szokott semmi jó kisülni,tapasztalatból mondom apukám 24 éves volt mikor születtem nagyon türelmes volt,imádott velem játszani,velem és öcsémmel lenni,43 éves volt mikor a féltesóm megszületett és az agyára megy szó szerint se türelme,se kedve gyereket nevelni ennyi idősen, a felesége is mondta,hogy jobb volt 20on évesen anyának lenni a lányaival mint így 40 felett
2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na jó de azért mondjon le saját gyerekről mert már 40. éves?

Szerintem más ha van már.

2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
én nem mondtam hogy mondjon le,mondtam döntse el Ő,tőlem aztán 60 évesen is vállalhat,csak leírtam tudja hogy vannak hátrányai is,csak manapság tartják normális dolognak ha valaki 35-40 évesen szüli az első gyerekét
2012. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nekem nem ő lenne az első gyermekem.24 évesen szültem az elsőt,de sajnos 3 napos korában életét vesztette.Nekem aszt mondták hogy soha többé nem lehet gyerekem több orvosnál is voltam.És most az vagyok.

(Nem egyértelmű kérdés volt!)

2012. okt. 5. 19:11
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
lehezni lehet ha még alkalmas rá a szervezted, de én nem tenném.
2012. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!