Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyhogy ilyen sok idejük van...

Hogyhogy ilyen sok idejük van a kisgyerekes szülőknek?

Figyelt kérdés
Én azt gondoltam, hogyha valakinek gyereke születik, kitölti minden idejét, mikor még nagyon pici. Ezzel szemben azt látom, hogy a kisbabát nevelő ismerőseim (nők, férfiak egyaránt) mást nem csinálnak, mint a facebook-oznak. Képeket töltenek fel, kommenteket írnak, megosztanak különböző dolgokat, megy a farmville...stb. Ha ilyen kevés időt kell szánni a gyerekre, hát lehet lassan én is bevállalok egyet, csak nehogy aztán "megöljön" az unalom.:D

2013. febr. 5. 15:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező és 9es. Arra ugye nem gondoltatok hogy vannak akik olyan kis helyen élnek hogy nem akarják felzörgetni a babát amíg alszik? Vagy egy félig átbőgött nap után VÉGRE elalszik és anyuka is szusszan egyet? Meg ezen kívül is van számos oka és egy anyának ha ez a kikapcsolódás hogy itt ül ám legyen. Nem kell leminősíteni, szerintem ha közbe itt a neten keres mondjuk a fogzásra vagy erre arra megoldást mellette megy a facebook hát akkor meg mi van? ne irigykedjetek. Vállaljatok gyereket aztán legyen nektek is ez a legnagyobb kikapcsolódás... ne félj nem fog megölni az unalom.
2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
9-es. Én biztos nem vettem magamra amit írtál, sőt meg sem sértődtem. Egyszerűen csak mulatságos olvasni az ilyen hozzászólásokat, mint a tiéd, mert tényleg nem tudod miről beszélsz. Nem érzem magam többnek attól, hogy anya vagyok, de hidd el, vannak dolgok, amiket csak az ért meg, akinek van gyereke. Nekem is volt véleményem, határozott elgondolásom arról, hogy mi a jó, mit hogyan kell csinálni, aztán született egy gyerekem...
2013. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár hetes baba mellett az embernek sokkal több ideje van,mint egy egy-kétéves mellett.

Úgy gondolom,hogy túlzott feltételezés az,hogy mindenki,mindig a facebookon lóg.Én pl van,hogy bekapcsolom a gépet 5 percre,gyorsan hozzászólok xy képéhez,hogy milyen édes kisbaba vagy tudom is én és ennyi.Nem telik 2 percbe sem:) Nem rohad a háztartásunk,és úgy gondolom,hogy eleget foglalkozom 8 hónapos és az áprilisban 4.évét töltő kislányaimmal,mégis van futólag időm ezekre a dolgokra.Lehet rossz anya vagyok emiatt nem tudom,majd később a lányaim megmondják,de nekem néha felüdülés az,hogy este mikor apa hazajön el tudok menni futni egyet,vagy amíg ők játszanak,én beleülök egy kád forró vízbe a táblagéppel-mint most.-Ilyenkor ha akarnék 200 képet is feltölthetnék a gyerkőcökről,mégis foglalkozom velük éjjel-nappal,megállás nélkül,és lehet meglepő,de még sohasem felejtettem a nagyobb lánykámat az óvodában.

2013. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok

2.:

ne haragudj már rám, én épp nyugtatni próbáltalak. csak azt akartam ezzel mondani, h nem érdemes törődni a pontozással :)

2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,hogy mindenkinek arra van ideje,amire akarja,hogy legyen..
2013. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!