Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 3 hónapos babátok?

Mennyit alszik 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nappal kb.2óra hosszát. Éjjel:fél9től 5-ig.

A tiéd?

2009. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rengeteget 3 óránként cicizés után.este s kel fel,10 kor eszik utoljára,és utána fel se kel reggel 8-9 ig.
2009. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már 7 hónapos a lányom, de még emlékszem. Nagyon jó máig az alvókája. 3 hónaposan aludt éjszaka 10-11 órát egyben (este 9-től reggel fél 8-8-ig), nappal pedig 11 és dél között aludt fél órát, délután pedig kb. fél 2-től aludt minimum délután 5-ig. Összesen tehát a 24 órából aludt úgy 15-öt.
2009. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nappal csak 2X fél órát:-(

Éjjel jól alszik viszont.

2009. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kislányom szinte egész nap fönt van, max 1-1,5 órát alszik nappal részletekben. Este kb fél 10től reggel 8ig alszik, de olykor eszünk ez alatt. Teljesen lefáraszt, a nem alvásával... Hiperaktív lenne?!
2009. szept. 4. 17:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és nappal viszont szórakoztatnom kell végig, nincs el magába egy kicsit se. Meddig tart ez a "korszak"??
2009. szept. 4. 17:27
 7/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

Mi sem vagyunk el magunkba,ha nem lát,nem foglakozom vele,sír. :(

2009. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk 3 óránként szopi nappal, ilyenkor egy óra elmegy a szopizással, pelenkázás, stb. utána egy óra játszás, majd egy óra alvás, este pedig 9-10 től reggel 6-7 ig alszik jelenleg.
2009. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiperaktív, csak vannak babák, akiknek kevesebb az alvásigénye. Az egyedül játszást viszont érdemes elkezdeni tanítani neki, rávezetni már most. Anya taníts engem című könyvet ajánlom, ha nem láttad még, nézz bele, nagoyn jó ötletek vannak együtt és egyedül játszáshoz is a picinek benne.
2009. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy jo darabig mi is igy voltunk,hogy csak napi 2x fel orat aludt a kicsi,de miota jol emelgeti a kis fejet hasra tettem aludni, igy kepes 2-3 orakat aludni naponta tobbszor is.Eleinte nem nagyon mertem, most is csak nappal hagyom hason aludni, mi most vagyunk 12hetesek.Nem tudom probaltad-e,nekunk ez valt be.
2009. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!