Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós fiam tegnap este úgy...

9,5 hós fiam tegnap este úgy döntött hogy nem szopizik tovább, ellöki a cicit nem kell neki. Ezzel nincs is gond, eszik sok mást, de nekem nagyon fáj a mellem, mert tej lenne még bőven. Hogy tudom enyhíteni a fájdalmat? Gondolom a tej lassan elapad.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Első körben hideg vizes borogatás.

Ha nagyon sok a tejed, akkor fejj egy ici-picit, épphogy csak megkönnyebbülj. De csakis akkor ha fáj, túlzottan feszül. Amúgy ne fejd.

Ha sehogy sem jó, akkor menj dokihoz, felír valamit.

2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is a hideg vizes borogatás segített. Nagyim mondta és igaza lett. Jók ezek a régi módszerek :)
2013. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kb. mire érezhetően a "régi" lesz? Szóval nem lesz feszülő, kellemetlen érzés.
2013. febr. 5. 21:57
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha kellemetlen érzésed van akkor egy picit fejj le belőle, mert begyulladhat ha nem teszed. Nem kell üresre fejni, csak annyira hogy már ne legyen fájdalmas, csomós. Így egyre kevesebb fog termelődni.
2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 max 3 nap alatt ha jegeled akkor elapad és olyan lesz mint régen. íén fagyasztott borsót meg mirelit krumplit tettem köré és rácsavartam törölközővel :D Annyir feszültek meg fájtak hogy már én is kétségbe voltam esve, kértem nőgyógyásztól bromociprint vagy mi ami elapasztja a tejet, de mire megjött a gyógyszer már nem is volt rá szükség. Ha fejsz akkor tényleg csak kicsit. A leghatásosabb meleg vizes zuhany, ott masszírrozni, főleg ha csomósodik, utána pedig mikor kijöttél a jeges borogatás.
2013. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!